כמה עולה עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המחיר של עמדת טעינה ביתית לטסלה נקבע לפי כמות החשמל שהיא צורכת, גודל הרכב והאם יש לה מערכת גיבוי או אין. ככל שעלויות אלו יהיו גבוהות יותר, כך יהיה יקר יותר לרכוש אחד. לדוגמה, בקליפורניה שבה מחירי החשמל גבוהים עקב מחירי גז טבעי נמוכים ושיעורי שימוש גבוהים, עמדת טעינה ביתית עם פאנל סולארי עולה בסביבות 10,000$ בעוד אחת בלי היא בסביבות 5,000$. עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי יכולה לעלות בכל מקום בין 500 ל-10,000 דולר.

רכב חשמלי הוא טכנולוגיה מצוינת, אבל יש לה גם עלויות סביבתיות עצומות. אחת העלויות הסביבתיות הגדולות ביותר היא צריכת אנרגיה. על מנת להוזיל עלות זו, חברות רבות מחפשות דרכים לייצר חשמל ממקורות מתחדשים. על מנת להפוך את הרכב החשמלי לאטרקטיבי ותחרותי יותר, חשוב לספק עמדת טעינה. עמדת טעינה היא תשתית המסייעת לאנשים להשתמש ברכב חשמלי.

מהי עמדת טעינה לרכב חשמלי?

 עמדת טעינה היא מכשיר שניתן להשתמש בו לטעינת רכב חשמלי. לדוגמה, ייתכן שיש לך מכונית שיש לה סוללה וצריך להטעין אותה. אתה יכול לקנות אחת מתחנות הטעינה האלה בבית ולהשתמש בה ברכב כאשר אתה צריך להטעין אותה.

ישנם מספר גורמים שקובעים את עלות עמדת הטעינה לרכב חשמלי.  תחנת טעינה יכולה להיות מכשיר עצמאי או שהיא יכולה להיות משולבת בחלק הפנימי או החיצוני של ה-EV. זה יכול לשמש גם כמקום לטעינת דברים אחרים כמו טלפונים, מחשבים ניידים וכו '.

בעתיד יהיה הרבה יותר נוח להטעין את הרכבים החשמליים שלנו. ייתכן גם שיהיה צורך בעמדות טעינה לרכבים חשמליים. יש הרבה חברות שעבדו על הבעיה הזו. הפופולרי ביותר הוא טסלה, אשר מפתחת טכנולוגיית עמדת טעינה משלה מאז 2013.

המלצת קריאה: עמדות טעינה לרכב חשמלי מחיר >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עו"ד לתאונות דרכים

בהרבה מקרים אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין מכיוון שיש הרבה תחומים שיש להם השלכות משפטיות ולכן אנחנו לא צריכים לקחת החלטה בעצמנו

חלונות כהים לרכב

חלונות כהים לרכב הם מאפיין בטיחות המסייע להפחית את הסיכון לפציעה עקב תאונת דרכים. ניתן להכין אותם מכמה סוגי סרטים, ולכל אחד

ביגוד לעובדים

במקומות עבודה רבים ישנה דרישה לכך שלעובדים יהיה ביגוד ייחודי ויש לכך מספר סיבות. ביגוד לעובדים יכול לבוא לידי ביטוי בביגוד אחיד