מדוע אנשים שומרים את הרכב הישן שלהם לצבור אבק?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המאמר באדיבות Prk

בעידן שבו כמעט לכל אדם יש רכב פרטי, סביר להניח והמציאות אף מוכיחה זאת, כי בעלי הרכבים מעוניינים להתחדש מידי תקופה עם רכב חדש. ומה קורה אז עם הרכב הישן? הרי אין טעם לפנות אותו לאשפה כאשר עדיין ניתן להשתמש בו וגם אם הוא כבר לא בטיחותי לשימוש, עדיין יש לבעלים סנטימנטים אל הרכב ששימש אותו נאמנה במשך תקופה ארוכה.

אז מה הפתרון? האם לתת לרכב לעמוד בחנייה ולצבור אבק או שיש משהו שאפשר לעשות בנידון? התשובה היא שאין כל סיבה לשמור רכב לא שימושי ולו בשל העובדה כי מדובר במטרד סביבתי. בנוסף לכך, יש בהחלט מה לעשות עם רכבים ישנים, כאלה שיצאו מכלל שימוש ומעלים אבק בחניונים.

רכב ישן הוא מטרד סביבתי

רכבים שעומדים סתם ללא שימוש עלולים להוות מטרד סביבתי ואף להיחשב כמפגע. אין כל סיבה שהרכב הישן יתפוס מקום חניה יקר כאשר הוא יכול לשמש רכבים אחרים שצריכים אותו. כמו כן, במידה והרכב עומד במקום אחד במשך זמן ארוך, יכולים להשתחרר חומרים רעילים כתוצאה מהדלק שהוא מכיל מה שיכול בהחלט לסכן את העוברים ושבים לידו.

מי רוצה לקנות רכב ישן?

ישנם אנשים שמתפרנסים מקניית רכבים לפירוק ישנים. אנשים אלו רוכשים את הרכבים הלא שימושיים, מפרקים אותם ומוכרים את החלקים שלהם למוסכים. חלקים אלו יכולים להיות לעזר רב כאשר יש צורך לתקן רכבים פעילים שניזוקו במעט ולהחליף להם חלקים שונים.

קונה הרכבים יקנה מכם את הרכב בכל מצב מכני שלא יהיה ואף ידאג לבצע את הגרירה מהמקום בו הרכב נמצא אל מגרש הרכבים שלו.

בכמה אפשר למכור רכב שמיועד לפירוק?

השווי של רכבים ישנים שנמכרים לצורך פירוק לא יהיה כמו מחיר המחירון, מכיוון שגם מפרק הרכבים לא ירוויח עליהם סכום כזה. המחיר שמוצע לרכבים שמיועדים לפירוק יעמוד בדרך כלל על כ- 10 אחוזים משווים המקורי. קונה הרכבים שתזמינו יבצע בדיקה יסודית לרכב, יעריך את שוויו ויאמר לכם תמורת איזה מחיר הוא מוכן לרכוש אותו.

אולי יעניין אותך גם קונה רכבים בתל אביב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חלקי חילוף לרכב

חלקי חילוף לרכב

כולנו מכירים את הצורך ברכישת חלקי חילוף לרכב. לפעמים זה קורה בגלל תאונה ובמקרים אחרים מדובר בסתם קלקול או קלה של הרכב.

ציפוי חלונות

היתרונות שבציפוי חלונות

אנשים רבים בכל רחבי הארץ בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם במטרה ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים. בין כלל היתרונות בצעד זה של