ניקוי פיח מהמנוע

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רובם של הרכבים שאנחנו נוסעים עליהם אלו הם רכבים שמונעים בעזרת דלק ובעת שהמנוע פועל הדלק שנשרף במנוע מייצר פיח. הפיח שאותו מייצר המנוע בעקבות שריפת הדלק לא נפלט במלואו דרך האגזוז, אלא שחלקו עשוי להיצמד לחלקיו השונים של המנוע, בין אם זה בחלקים הפנימיים השונים הקיימים בתוך המנוע או בין אם זה למערכות אחרות של הרכב וחלקים אחרים שגם הם קרובים למנוע כמו למשל באגזוז ועוד מקומות. עם הזמן יכול להצטבר פיח רב שעשוי לפגוע בתקינות של המנוע, לטווח ארוך הפגיעה הזו יכולה להיות משמעותית למנוע ובנוסף גם זה עשוי לפגוע בצריכה תקינה של הדלק כך שהצריכה של הדלק בעת נסיעה תהיה מוגברת וזה משהו שכמובן גם גורם לנזק כספי, גם פוגע בביצועי הרכב וגם עשוי לגרום לפגיעה קשה במנוע הרכב. אבל מסתבר שיש שירות מיוחד שאתם יכולים להיעזר בו – ניקוי פיח מהמנוע. זהו שירות מיוחד שהוא הרבה יותר קל ופשוט ממה שאתם חושבים והתוצאות שלו מצויינות. מדובר על שירות מהיר של איש מקצוע מיומן ומנוסה שמגיע עם מערכת מיוחדת לניקוי פיח מהמנוע עד אליכם, בין אם זה לבית שלכם או למקום העבודה. 

איך בעצם ניקוי פיח משפיע על המנוע?

כאשר אתם מזמינים שירות ניקוי מנוע מפיח, זה כולל טיפול במערכת היניקה והפליטה מהמנוע עד לממיר הקטליטי – אלו הם רכיבים חשובים מאוד ברכב שעשויים להיפגע כתוצאה מהצטברות של פיח מהמנוע. בנוסף, ניקוי הפיח גורם לשמירה על פעילות תקינה של המנוע. צריך גם לזכור שבתוך המנוע יש רכיבים רבים וחשובים כמו מזרקי דלק, שסתומים, סעפת ועוד – גם אלו חלקים שבהם פיח עשוי להצטבר ובעזרת ניקוי פיח מהמנוע מנקים גם אותם מהפיח. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –