ביטוח מוסך – האם גם הלקוחות מבוטחים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ביטוח מוסך הוא סוג של ביטוח המכסה את עלות הנזק או הגניבה למוסך הבית. זה יכול גם לכסות את עלות התיקונים למוסך אם הוא ניזוק. פוליסות ביטוח מוסך מכסות בדרך כלל נזקים כתוצאה משריפה, גניבה, ונדליזם ותאונות דרכים. חלק מהפוליסות מכסות גם אחריות לפציעות או נזק לרכוש שעלולים להתרחש בזמן נהיגה במוסך שלך. . רוכב אופציונלי נוסף עשוי לכסות את עלות הרכוש האישי במוסך אם הוא ניזוק, או לספק כיסוי לתכולה במוסך. העלות האופיינית לפוליסת ביטוח מוסך היא לא יותר מ100-200 שח בחודש בדרך כלל.

מגן מפני נזקי מזג האוויר:

ביטוח מוסך הוא פוליסת ביטוח המכסה נזקים למוסך או למבנים אחרים בנכס. אם יש לכם מוסך, חשוב לדעת לאיזה נזק המוסך שלכם יכוסה. זה עוזר לך להימנע מהוצאות מיותרות ולהגן על הרכוש שלך מפני פגעי מזג האוויר. פוליסות ביטוח מוסך משתנות בהתאם לסוגי הכיסויים שהם מספקים, סכום ההשתתפות העצמית וגובה הפרמיה. אלו הם רק חלק מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת פוליסה למוסך שלך. ישנם שלושה סוגים של פוליסות ביטוח מוסך: "לאירוע", "לאירוע עם השתתפות עצמית" ו"שנתי". הסוג הראשון הוא הנפוץ ביותר, ומכסה את ההפסד שלך רק אם הוא מתרחש במהלך תקופת הפוליסה. הסוג השני מיועד לאנשים שרוצים לכסות את עצמם על ריבוי אירועים, עם השתתפות עצמית שניתן לחסוך לאחר כל אירוע. הסוג השלישי, שנתי, הוא בדרך כלל העסקה הטובה ביותר מכיוון שאתה צריך לשלם רק פרמיה אחת ואתה מכוסה למשך 365 ימים. לכל פוליסה יש את היתרונות והחסרונות שלה.

האם גם הלקוחות מבוטחים?

בדרך כלל כל פוליסה שכזו תכלול גם ביטוח צד ג’ לבני אדם ולא רק לרכוש כך שלקוח הסופג פציעה בשטח המוסך בשל פעילות המוסך, בורות, גלגלים לא במקום שגרמו לנפילת הלקוח ופגיעה פיזית, רכב שעשה רוורס ופגע באורח במקום ועוד. מוטב לוודא זאת מול חברת הביטוח ליתר ביטחון.

פרטים נוספים באתר: https://rakbituah.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מנעולן רכבים

אנשים רבים אינם מודעים לחשיבותם של מנעולן לרכב. מנעולן רכבים הוא איש המקצוע שעוזר לכם כאשר איבדתם את המפתח, נעלתם את המפתחות

מכון בדיקת רכב

 כולנו יודעים שבדיקת רכב היא אחת המשימות החשובות ביותר שעליכם לבצע. אבל אנחנו לא יודעים מה בדיוק קורה כשאנחנו עושים את זה.

פורץ רכבים בבאר שבע

שירותי פריצת רכב בבאר שבע – למה הם כל כך פופולריים אם אתם מחפשים שירות פורץ רכב אמין ובמחיר סביר בבאר שבע,