איך להימנע מהידבקות בפשפש המיטה

פשפשי מיטה הם מזיקים מתמשכים שיכולים לתקוף את הבית שלך, ולגרום לאי נוחות וסבל. כדי למנוע הדבקה של פשפש המיטה, שים לב לאמצעי המניעה הבאים.

למה לשים לב?

השתמש בחברה להדברת פשפש המיטה: בחר מומחים להדברת פשפש המיטה. מומחים אלה יכולים לסייע בזיהוי מוקדם של פעילות פשפש המיטה.

בדוק רהיטים משומשים: אם אתה מביא רהיטים משומשים, מזרונים או מצעים, בדוק אותם היטב לאיתור סימנים של פשפשים לפני הכנסתם לביתך. חפשו חרקים זעירים בצבע חום אדמדם, ביצים קטנטנות לבנות או כתמי צואה שחורים קטנים.

השתמש בכיסויים מוגנים נגד פשפש המיטה: עטוף את המזרנים, הקפיצים והכריות שלך בכיסויים מוגנים נגד פשפש המיטה. כיסויים אלה נועדו למנוע פשפשים מלהיכנס או לברוח מהפריטים הללו.

שאב אבק באופן קבוע: שואב אבק בביתך באופן קבוע, תוך תשומת לב רבה לסדקים, סדקים ותפרים ברהיטים ומזרנים. רוקנו את שקית הוואקום או המכל בחוץ כדי למנוע מכל פשפש המיטה שנתפס לתקוף מחדש את הבית שלכם.

היזהר בעת נסיעה: פשפשי המיטה נוהגים בטרמפ על מזוודות וביגוד. בעת נסיעה, בדוק את חדרי המלון לאיתור סימנים של פשפשים. הרחיקו את המטען שלכם מהרצפה והשתמשו במתלים או במזוודות עם משטחים קשיחים וחלקים שפשפשי המיטה לא יכולים לטפס עליהם בקלות.

דאג כל הזמן לעשות כביסה ולייבש בגדים: לאחר החזרה מטיול, יש לכבס מיד ולייבש את הבגדים בדרגת החום הגבוהה ביותר. זה הורג כל פשפש המיטה שאולי הגיע איתך הביתה.

איטום סדקים וחריצים: איטום סדקים ורווחים בקירות, לוחות בסיס ורהיטים בעזרת אטימה כדי למנוע מפשפשי מיטה להסתתר באזורים אלה.

הימנע מחפצים יד שנייה: היזהר כשאתה שוקל פריטי יד שנייה כמו ביגוד, רהיטים ואלקטרוניקה. בדוק אותם ביסודיות לפני הכנסתם לביתך. 

למדו על הסימנים של נגיעות פשפש המיטה, כגון פשפשים קטנים בצבע חום-אדמדם, ביצים קטנות ולבנות או כתמי צואה שחורים. גילוי מוקדם הוא קריטי.

לפרטים היכנסו לכתובת: https://www.agr-non.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי שיהיה לכם טלפון של מוסך נייד בשלוף
כל מי שנוהג ברכב מכיר מן הסתם את הסיטואציה המלחיצה אשר בה מחליט הרכב להיתקע, לעשות קונצים, לסרב להתניע...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
הדברה בהוד השרון – כיצד השירות הזה יעזור וישפר את איכות החיים שלכם?
הוד השרון הוא אזור בארץ שנחשב מרכזי ומשגשג ויש בו אנשים שחייב בשלווה ומנהלים חיי משפחה רגועים או חיים...
קרא עוד »
אוג 05, 2021
השכרת רכבים
חברות השכרת רכב כמו רנטה מחפשות תמיד רעיונות ודרכים חדשות למשוך לקוחות. הם צריכים להקדים את המתחרים...
קרא עוד »
נוב 03, 2022