איך הולך תהליך של מכירת רכב לפירוק?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מרבית האנשים אשר מחזיקים ברשותם רכב פרטי, מכירים כך או אחרת כיצד מוכרים רכב, כיצד מבצעים עסקאות על כלי רכב. אלה יכולות להיות עסקאות במהלכן אנחנו מוכרים רכב לאדם פרטי אחר, עסקאות טרייד אין לחברות רכב, עסקאות ליסינג במהלכן אנחנו מחזירים רכב ישן ורוכשים במקומו רכב חדש ועוד.

אך אחת העסקאות הידועות ביותר בכל הקשור לתחום הרכב, היא מכירת רכב לפירוק. מדובר על כלי רכב אשר לא ניתן להשתמש בהם בצורה רגילה. זה יכול להיות רכב ישן שאיננו עובד, ולא ניתן או אין טעם לתקן אותו, זה יכול להיות רכב שעבר תאונה ויצא מכלל שימוש, זה גם יכול להיות רכב שנחשב מזהם ויש להוריד אותו מהכביש.

בשלושת המצבים הנ"ל, הפתרון הטוב ביותר הוא לגשת לעסקת מכירת רכב לפירוק. כלומר, אנחנו בוחרים מקום אשר מוכן לרכוש כלי רכב אך ורק לצורך פירוקם, כמו דוד שקונה כל סוגי הרכבים. זה יכול להיות לצורך שימוש ברכיבים השונים שכן ניתן לעשות איתם משהו וזה יכול לצורך צרכים אחרים. ברוב המקרים, מדובר בסוחרים ובעלי מוסכים שמעוניינים לרכוש רכבים לפירוק, על מנת לעשות שימוש חוזר בחלקים שכן ניתן להשתמש בהם או לחילופין, לצורך מכירת המתכות וחומרים אחרים מתוך הרכב, לצורך מחזורם.

התהליך הוא מאוד פשוט. אנחנו יוצרים קשר עם הסוחר של prk, הוא מגיע אלינו הביתה, בוחן את הרכב, נותן לנו הצעת מחיר, בדרך כלל אם מחליטים לקיים עסקה הוא משלם במקום ואז הוא מזמין גרר על מנת שיפנה את הרכב. חשוב להדגיש, יש לבצע העברת בעלות על הרכב. מאחר ואם הרוכש, יצליח להחזיר את הרכב לחיים, הרי שהוא ייצטרך לשאת באחריות לכל מה שקורה איתו.

צריך לומר, תהליך מכירת רכב לפירוק הוא אומנם יותר פשוט מתהליך מכירת רכב רגיל, אך הערך של רכב במצב זה הוא מאוד נמוך, בוודאי ביחס לערך שהיה לרכב כשרכשנו אותו. אנחנו צריכים לצפות להפסד כספי, אך מצד שני, זה מצב בו עדיף מעט על כלום, מה עוד שהרכב תופס מקום מיותר בחנייה או ברחוב.

קראו גם:

מתי כדאי לפנות לקונה רכבים משומשים?

האם הגיע העת להחלפת מצבר?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –