5 מוצרי חשמל מעולים שאולי לא הכרתם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המטבח הינו החדר הפעיל ביותר בבית ובו מכינים ומבשלים את האוכל, מחממים ומקררים אותו, ולרוב, אף יושבים בו לאכול ארוחות קלות. משום כך, הוא אמור להיות מצויד היטב כולל במכשירים חשמליים מיוחדים. ניתן למצוא 5 כאלו אשר אינם נפוצים כל כך אבל, בהחלט, כדאי להצטייד בהם לטובת נוחות, שדרוג הכנת האוכל ושימורו. חלקם אף תורם מאוד למראה המטבח בהיותם מובנים ומותקנים בתוך ארונות. להלן רשימת מכשירים מעולים המיוצרים על ידי יצרנים בעלי מוניטין.

מכשירים ייחודיים

  1. סט מכשירים בעיצוב מיוחד – מדובר על תנור קומפקטי, מיקרוגלים, מכשירים משולבים אלו וכדומה אשר בנויים בתוך ארונות ומהווים חלק בלתי נפרד מהם. כך, הם משתלבים היטב בתוך החלל העיצובי של המטבח ותורמים להרמוניה ולאווירה שבו. 
  2. טוחן אשפה – מתקן יעיל אשר מותקן בתוך הכיור ואשר טוחן מגוון רחב של שאריות מזון. מקל מאוד על הניקוי, חוסך במקום בפח האשפה ותורם מאוד  ליעילות העבודה במטבח. 
  3. ברז חם קר – ברז מעוצב המגיע עם שתי ידיות – אחת למים חמים והשנייה לקרים. הוא מחליף בהצלחה את הברזים הקיימים בעלי ידיות הברזים המשותפות. מגיע עם מפרט נוסף הכולל פיה מסתובבת, ידית נעילה למים קרים, למילוי בקבוקים וכדומה.
  4. מגירת חימום – מגירה בה ניתן להניח את האוכל החם עד להגשתו. 
  5. מגירת קירור – מגירה בה ניתן להניח אוכל קר בדרגות שונות של קירור. 

כל המוצרים הללו מגיעים עם מפרטים מגוונים, בצבעים שונים ועם רמות גימור גבוהות. לכולם ניתנת אחריות יצרן שתנאיה נקבעים על ידיו. מומלץ לרכוש אותם בחברות בעלות שם ההולך לפניהם. השירות הינו מקיף וכולל ייעוץ, מכירה, אספקה ,התקנה ושירותי תיקונים לאורך שנים.
מוזמנים לפנות אל קרייזמן מוצרי חשמל ולקבל שירות טוב ואיכותי!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –