5 מוצרי חשמל מעולים שאולי לא הכרתם

המטבח הינו החדר הפעיל ביותר בבית ובו מכינים ומבשלים את האוכל, מחממים ומקררים אותו, ולרוב, אף יושבים בו לאכול ארוחות קלות. משום כך, הוא אמור להיות מצויד היטב כולל במכשירים חשמליים מיוחדים. ניתן למצוא 5 כאלו אשר אינם נפוצים כל כך אבל, בהחלט, כדאי להצטייד בהם לטובת נוחות, שדרוג הכנת האוכל ושימורו. חלקם אף תורם מאוד למראה המטבח בהיותם מובנים ומותקנים בתוך ארונות. להלן רשימת מכשירים מעולים המיוצרים על ידי יצרנים בעלי מוניטין.

מכשירים ייחודיים

  1. סט מכשירים בעיצוב מיוחד – מדובר על תנור קומפקטי, מיקרוגלים, מכשירים משולבים אלו וכדומה אשר בנויים בתוך ארונות ומהווים חלק בלתי נפרד מהם. כך, הם משתלבים היטב בתוך החלל העיצובי של המטבח ותורמים להרמוניה ולאווירה שבו. 
  2. טוחן אשפה – מתקן יעיל אשר מותקן בתוך הכיור ואשר טוחן מגוון רחב של שאריות מזון. מקל מאוד על הניקוי, חוסך במקום בפח האשפה ותורם מאוד  ליעילות העבודה במטבח. 
  3. ברז חם קר – ברז מעוצב המגיע עם שתי ידיות – אחת למים חמים והשנייה לקרים. הוא מחליף בהצלחה את הברזים הקיימים בעלי ידיות הברזים המשותפות. מגיע עם מפרט נוסף הכולל פיה מסתובבת, ידית נעילה למים קרים, למילוי בקבוקים וכדומה.
  4. מגירת חימום – מגירה בה ניתן להניח את האוכל החם עד להגשתו. 
  5. מגירת קירור – מגירה בה ניתן להניח אוכל קר בדרגות שונות של קירור. 

כל המוצרים הללו מגיעים עם מפרטים מגוונים, בצבעים שונים ועם רמות גימור גבוהות. לכולם ניתנת אחריות יצרן שתנאיה נקבעים על ידיו. מומלץ לרכוש אותם בחברות בעלות שם ההולך לפניהם. השירות הינו מקיף וכולל ייעוץ, מכירה, אספקה ,התקנה ושירותי תיקונים לאורך שנים.
מוזמנים לפנות אל קרייזמן מוצרי חשמל ולקבל שירות טוב ואיכותי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע אנשים שומרים את הרכב הישן שלהם לצבור אבק?
המאמר באדיבות Prk בעידן שבו כמעט לכל אדם יש רכב פרטי, סביר להניח והמציאות אף מוכיחה זאת, כי בעלי...
קרא עוד »
מרץ 06, 2020
השמה להייטק – תהליך הגיוס וההשמה של מומחים בענף ההייטק
גיוס והשמת מומחים בתעשיית ההייטק דורשים גישה כוללת ואסטרטגית. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב...
קרא עוד »
יול 26, 2023
מיתוג ושיווק העסק בעזרת מדבקות לרכב
אתם מנהלים עסק ורוצים שכולם יידעו שהוא קיים? אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים מול מתחרים שכל הזמן עוסקים...
קרא עוד »
פבר 18, 2021