עו"ד לתאונות דרכים

בהרבה מקרים אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין מכיוון שיש הרבה תחומים שיש להם השלכות משפטיות ולכן אנחנו לא צריכים לקחת החלטה בעצמנו ולהתייעץ רק עם עורך דין מקצועי שיש לו ידע וניסיון לתחום הרלוונטי. כך גם כשמדובר בתאונת דרכים פונים אל עו"ד לתאונות דרכים. לתאונת דרכים שנגרמת יכולות להיות השפעות רבות והשלכות רבות ולכן הרבה מקרים של תאונות דרכים מובילות לתביעות ביטוח וגם לתביעות משפטיות, בין אם מדובר על תאונת דרכים עם נזק לרכוש בלבד או תאונת דרכים שמישהו מהמעורבים בה חלילה נפצע או נפגע פיזית או נפשית.

כאשר ישנה תאונת דרכים עם פגיעות רכוש, בדרך כלל זה מטופל דרך חברות הביטוח, אלא אם לאחד המעורבים לא היה ביטוח מתאים ואז עשויה להיות תביעה ישירה כלפי אחד המעורבים בתאונה שבה נגרם נזק. אבל במקרה שבו ישנה תאונת דרכים שאחד מהמעורבים בה נפגע פיזית, במקרים רבים מי שנפגע יכול להיות זכאי לפיצויים בגין נזקי גוף. במידה וישנו ביטוח רלוונטי, התביעה לפיצויים לנזקי גוף תופנה לחברת הביטוח, אך במידה ולפוגע אין ביטוח מתאים, התביעה לנזקי גוף עשויה להיות מופנית ישירות כלפי מי שאחראי על הפגיעה. 

למה חשוב לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

אם נפגעתם פיזית בתאונת דרכים, במקרים רבים הפגיעה תהיה כרוכה בסבל, כאב, ייתכן גם נזק פיזי לטווח ארוך שיוצר מגבלה, הוצאות שונות, הפסד שכר ולכן אתם צריכים לקבל את הפיצויים הראויים כדי להתמודד עם כל אלה. לכן אתם צריכים לפנות לעורך דין תאונות דרכים וחשוב לעשות זאת בשלבים מוקדמים ככל הניתן. עורך דין לתאונות דרכים שהוא מקצועי ומנוסה יעשה ככל הניתן על מנת שתקבלו את הפיצויים המקסימליים שאתם זכאים להם. לכן זה חשוב מאוד שתפנו לעו"ד תאונות דרכים יניר הראל עורכי דין במקרה שנפגעתם בתאונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכירו את דגמי הרכב של טויוטה
יצרנית הרכב טויוטה, מוכרת בכל העולם בעיקר בגלל הבטיחות ובאמינות שיש ברכביה. טויוטה מצליחה שנה אחר שנה...
קרא עוד »
דצמ 25, 2021
קונה כל סוגי הרכבים לפירוק
אם יש לכם רכב שכבר לא כדאי לתקן, אולי הגיע הזמן למכור אותו לפירוק. ישנן סיבות רבות מדוע אולי תרצו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
איך מצבר לרכב עובד?
כל מצבר בסיסי מורכב משישה תאים שכל אחד מהם נקרא תא וולטה. התא יכול לספק 2.3 וולט כאשר הוא מספק את...
קרא עוד »
יול 05, 2021