עו"ד לתאונות דרכים

בהרבה מקרים אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין מכיוון שיש הרבה תחומים שיש להם השלכות משפטיות ולכן אנחנו לא צריכים לקחת החלטה בעצמנו ולהתייעץ רק עם עורך דין מקצועי שיש לו ידע וניסיון לתחום הרלוונטי. כך גם כשמדובר בתאונת דרכים פונים אל עו"ד לתאונות דרכים. לתאונת דרכים שנגרמת יכולות להיות השפעות רבות והשלכות רבות ולכן הרבה מקרים של תאונות דרכים מובילות לתביעות ביטוח וגם לתביעות משפטיות, בין אם מדובר על תאונת דרכים עם נזק לרכוש בלבד או תאונת דרכים שמישהו מהמעורבים בה חלילה נפצע או נפגע פיזית או נפשית.

כאשר ישנה תאונת דרכים עם פגיעות רכוש, בדרך כלל זה מטופל דרך חברות הביטוח, אלא אם לאחד המעורבים לא היה ביטוח מתאים ואז עשויה להיות תביעה ישירה כלפי אחד המעורבים בתאונה שבה נגרם נזק. אבל במקרה שבו ישנה תאונת דרכים שאחד מהמעורבים בה נפגע פיזית, במקרים רבים מי שנפגע יכול להיות זכאי לפיצויים בגין נזקי גוף. במידה וישנו ביטוח רלוונטי, התביעה לפיצויים לנזקי גוף תופנה לחברת הביטוח, אך במידה ולפוגע אין ביטוח מתאים, התביעה לנזקי גוף עשויה להיות מופנית ישירות כלפי מי שאחראי על הפגיעה. 

למה חשוב לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

אם נפגעתם פיזית בתאונת דרכים, במקרים רבים הפגיעה תהיה כרוכה בסבל, כאב, ייתכן גם נזק פיזי לטווח ארוך שיוצר מגבלה, הוצאות שונות, הפסד שכר ולכן אתם צריכים לקבל את הפיצויים הראויים כדי להתמודד עם כל אלה. לכן אתם צריכים לפנות לעורך דין תאונות דרכים וחשוב לעשות זאת בשלבים מוקדמים ככל הניתן. עורך דין לתאונות דרכים שהוא מקצועי ומנוסה יעשה ככל הניתן על מנת שתקבלו את הפיצויים המקסימליים שאתם זכאים להם. לכן זה חשוב מאוד שתפנו לעו"ד תאונות דרכים יניר הראל עורכי דין במקרה שנפגעתם בתאונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המעגל הנסתר: מה שלא ידעת שהיית צריך לדעת על אביזרי חשמל מקוונים
השוק הדיגיטלי של אביזרי חשמל הפך מסובך וחיוני לא פחות מהמעגלים שהאביזרים הללו משרתים. עם שלל...
קרא עוד »
אוק 22, 2023
מנעולן רכב
מנעולן רכב מורשה נחשב למצרך שאין לזלזל בו. כל אחד עלול למצוא את עצמו במצב שבו המפתחות של הרכב נאבדו או...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
רואה חשבון בנתניה – איך לבחור מישהו טוב?
אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע...
קרא עוד »
נוב 29, 2020