עו"ד לתאונות דרכים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בהרבה מקרים אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין מכיוון שיש הרבה תחומים שיש להם השלכות משפטיות ולכן אנחנו לא צריכים לקחת החלטה בעצמנו ולהתייעץ רק עם עורך דין מקצועי שיש לו ידע וניסיון לתחום הרלוונטי. כך גם כשמדובר בתאונת דרכים פונים אל עו"ד לתאונות דרכים. לתאונת דרכים שנגרמת יכולות להיות השפעות רבות והשלכות רבות ולכן הרבה מקרים של תאונות דרכים מובילות לתביעות ביטוח וגם לתביעות משפטיות, בין אם מדובר על תאונת דרכים עם נזק לרכוש בלבד או תאונת דרכים שמישהו מהמעורבים בה חלילה נפצע או נפגע פיזית או נפשית.

כאשר ישנה תאונת דרכים עם פגיעות רכוש, בדרך כלל זה מטופל דרך חברות הביטוח, אלא אם לאחד המעורבים לא היה ביטוח מתאים ואז עשויה להיות תביעה ישירה כלפי אחד המעורבים בתאונה שבה נגרם נזק. אבל במקרה שבו ישנה תאונת דרכים שאחד מהמעורבים בה נפגע פיזית, במקרים רבים מי שנפגע יכול להיות זכאי לפיצויים בגין נזקי גוף. במידה וישנו ביטוח רלוונטי, התביעה לפיצויים לנזקי גוף תופנה לחברת הביטוח, אך במידה ולפוגע אין ביטוח מתאים, התביעה לנזקי גוף עשויה להיות מופנית ישירות כלפי מי שאחראי על הפגיעה. 

למה חשוב לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

אם נפגעתם פיזית בתאונת דרכים, במקרים רבים הפגיעה תהיה כרוכה בסבל, כאב, ייתכן גם נזק פיזי לטווח ארוך שיוצר מגבלה, הוצאות שונות, הפסד שכר ולכן אתם צריכים לקבל את הפיצויים הראויים כדי להתמודד עם כל אלה. לכן אתם צריכים לפנות לעורך דין תאונות דרכים וחשוב לעשות זאת בשלבים מוקדמים ככל הניתן. עורך דין לתאונות דרכים שהוא מקצועי ומנוסה יעשה ככל הניתן על מנת שתקבלו את הפיצויים המקסימליים שאתם זכאים להם. לכן זה חשוב מאוד שתפנו לעו"ד תאונות דרכים יניר הראל עורכי דין במקרה שנפגעתם בתאונה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –