יתרונות בהדפסת צ'קים ממותגים לעסק שלכם 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ניתן לראות כי יותר ויותר חברות וארגונים זונחים את הצ'קים הרגילים, ובוחרים להשתמש בצ'קים דיגיטליים ממותגים. צ'קים אלו הם צ'קים שבמקום לוגו הבנק מופיע הלגו של החברה או הארגון, וכך במקרים מסוימים, מעבר להדפסת הלוגו של החברה או הארגון הם יבחרו אף להדפיס צ'ק מעוצב, שיתרום רבות למיתוג ויוקרת החברה או הארגון. יש לדעת כי לרוב הדפסת הצ'קים במשרדי החברה, ואין צורך לכתוב צ'ק באופן ידני, כמו כן אין צורך להוציא צ'ק מפנקס צ'קים. הצ'ק הממותג נותן לעסק  יכולת להנות  מהדפסת מותג צ'ק בדרך נוחה ויעילה, 

אז מה הם היתרונות של שיקים ממותגים לעסק שלכם?

  • מיתוג– הלקוח מקבל מהארגון צ'ק שהנראות שלו טובה ואיכותית, כך ניתן גם להטביע בזהב את הלוגו של בית העסק, ולעצב את הצ'ק כרצונכם, כל לקוח מקבל את השיק המעוצב ורמת השירות עולה. 
  • הדפסה קלה– ניתן להדפיס את הצ'ק הממותג ישירות ממחשב החברה, כמובן לאחר פנייה אונליין לבית דפוס, שקיבל את אישורו של הבנק. דבר זה נותן יתרון רב לבעל עסק, שצריך לנפק צ'קים למאות עובדים וספקים. 
  • לא צריך ללכת לבנק– בהדפסת שיק ממותג אין צורך ללכת אל הבנק, ולקחת את הצ'קים שהזמנתם, משום שההדפסה נעשית אונליין דרך המדפסת במשרד.
  • חיסכון– הצ'קים הממותגים  מצמצמים  את ההוצאות של העסק, על ידי אי הליכה לבנק להביא צקים, ואי כתיבה של מאות צ'קים ידנית.
  • ביטחון– יש לדעת כי כאשר מתבצעת פנייה אל בית דפוס לצורך הדפסת הצ'ק, לצ'ק ממותג יש מגוון רחב של פתרונות למניעת זיוף וגניבה בין פתרונות אלו ניתן למצוא:
    נייר בטחוני, הטבעה שאי אפשר לזייף, צבעים בטחונים, ועוד.

יש לדעת כי חוץ מהיתרונות של הדפסת צ'קים ממותגים יש יתרון רב בהדפסת אלו, לפי בחירה  הצ'ק הממותג נותן יתרון ומבדיל אותך, לעומת הצ'ק הרגיל מעסקים אחרים ומלקוחות אחרים, כמו כן יש אפשרות להוספת תמונה ייחודית לעסק שלכם. יש לדעת כי גם עלות ההדפסה של צ'קים ממותגים זולה יותר מעלות ההזמנה דרך הבנק. 
מעוניינים לבדוק מחיר להדפסת צ'קים מעוצבים?
מוזמנים ליצור קשר עם אופסט קולור ולקבל את כל התשובות!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –