נוטריון לאיטלקית – איטלקית במסמכים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בין כלל שירותיו של משרד עו"ד רם אפרתי מוצע שירות נוטריון לאיטלקית.

כשמדובר בשפה זרה כדוגמת איטלקית מומלץ לבחור במשרד מקצועי המעסיק אנשי מקצוע מומחים בתחומם. משרד עו"ד רם אפרתי בעל ותק של למעלה מ- 20 שנות פעילות מעסיק במשרדו נוטריון לאיטלקית ובכלל, נוטריונים נוספים לשפות השונות. הנוטריונים שולטים בשפות ברמת שפת אם כך שהתהליך יעיל ומהיר. עוד במשרד שירותים בהם: ניסוח מסמכים רלוונטיים מאיטלקית לעברית, שירותי תרגום, אימות חתימה ועוד.

חוק הנוטריונים שנחקק בישראל בשנת 1976 הוסיף לנוטריונים נוסף לסמכויותיהם את הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים בהם גם מסמכים מאיטלקית לעברית.

אם כך, מדוע כדאי לכם לשכור את שירותיו של עו"ד רם אפרתי? לוותק של המשרד כח משמעותי רב, ניסיון וקשרים. שירות נוטריון לאיטלקית מציע שירות ברמת שפת אם, אך לצד זאת ועם זאת לנוטריונים ידע מקצועי במושגים משפטיים הרלוונטיים לתרגום ולעריכת מסמכים משפטיים.

משרדו של עו"ד רם אפרתי פתוח לקראת לקוחותיו ומציע מגוון שירותים מקצועיים: תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות, אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

שימו לב כי בחירת איש המקצוע איתו תעבדו תכריע רבות על אופי התהליך, אורכו והצלחתו. לכן, אם יש לכם לדוגמא את הצורך בשירות נוטריון לאיטלקית בצעו תחילה תשאול מקיף בנוגע למשרד בו הוא מועסק. בידקו מה צרכיכם המשפטיים והאם המשרד יכול לתת לכם מענה מקיף וכולל. כחלק מכך שימו לב האם תצטרכו שירות מול משרדים ממשלתיים, משרדים מקצועיים אחרים וכדומה. תחקיר כזה יביא אתכם לכדי קיצור התהליך.

ולסיום מה תפקידו של נוטריון וסמכותו? חתימתו של נוטריון מאשרת את זהות החותם על מסמך ונכונותו. נוסף על זה, חתימתו מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי. לנוטריון ערך רב ומשמעותי בהליך משפטי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –