שומר חניה מתקפל לשמור על החניה שלכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם גם מתרגזים כאשר אתם רואים שלאחר יום קשה ומעייף, בו אתם רק רוצים לשבת ולהתרווח בכורסא, אתם מגלים שמכונית אחרת חונה בחניה שלכם. במקום החלום על הישיבה בכורסא אתם מוצאים את עצמכם דופקים בין בתי השכנים לחפש את בעל המכונית. אתם חושבים הלוואי, והיה איזה מתקן שהיה שומר שאף אדם לא יכנס לחניה שלי, אז כן יש פתרון כזה, שומר חניה מתקפל. מהו שומר חניה מתקפל ומה תפקידו?

מהו שומר חניה מתקפל?

שומר חניה הינו מתקן השומר על החניה מפני אנשים החונים בחניה שלכם, המגיע בצבעים שחור וצהוב והוא גורם נזק לאדם הנוגע בו.

איך פועל שומר החניה?

שומר החניה פועל ידי חסימת החניה באופן פיזי מאנשים הרוצים לחנות בחנייה הוא אחוז בחניה בשלושה נקודות יציבות המחסום צבוע בצבעי שחור וצהוב הבחירה דווקא בצבעים אלו היא מהסיבה שהם בולטים ונראים למרחוק בכל מזג אוויר. מחסום החניה הוא קל להרכבה וניתן לקפל אותו למניעת פגיעה ברכב שלכם.

אלו סוגי מחסומים קיימים?

  •  שומר חניה צהוב חזק במיוחד- שומר זה עמיד בפני רכבים גדולים כמו אוטובוסים ומשאיות, לכן הוא מוצב בכניסות לחניונים כאלו, אך הוא גם בשימוש רחב אצל בעלי רכבים פרטיים.
  • שומר חניה כסוף רחב במיוחד- תפקידו לשמור על חניות פרטיות, חניות, משרדים, אך גם לחניות רחבות מהרגיל.
  • שומר חניה מתקפל- שומר זה מגיע בצבע אדום והוא קטן מאד מיועד לחניות פרטיות

קיימים שני סוגים של מחסום חניה מתקפל ידני וכזה המופעל באמצעות שלט

  • יתרונות וחסרונות של מחסום חשמלי מתקפל

היתרון הבולט ביותר ברכישה שלו היא שאין צורך לצאת מהרכב כדי לתפעל אותו, אך יש לו מגוון רחב של חסרונות כמו חשיפה של המנגנון החשמלי העדין לפגיעת מזג האוויר, העלול לגרום לו נזק של ממש, כמו כן רכבים אחרים עלולים לפגוע במנגנון החשמלי העדין, ולהוציאו מכלל שימוש.

  • יתרונות וחסרונות של מחסום מתקפל ידני

המוצר אינו פגיע ועמיד בכל מזג אוויר נח להתקנה ומחירו זול

אולי יעניין אתכם גם: מעצורי חניה של שרפים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –