הגורמים המשפיעים על עלות השחרת חלונות לרכב

ציפוי חלונות

הנחת ציפוי מגן לחלונות הרכב מעניקה יתרונות רבים, ביניהם שמירה והגנה על נוסעי הרכב מפני קרינת השמש, שמירה על ריפודי הרכב מפני דהייה, הענקת מראה ייחודי לרכב ועוד. מה משפיע על עלות ביצוע העבודה וכיצד תוודאו שאתם לא משלמים יקר מידי או לא משלמים ביוקר על מחיר זול מידי – בכתבה שלפניכם. 

 

שיטות וטכניקות להשחרת החלונות 

השיטות העיקריות והמבוקשות בישראל כיום להנחת ציפוי לחלונות הרכב, הן שיטת הלייזר ושיטת ההדבקה או הציפוי. שיטת הלייזר נחשבת ליקרה יותר – שכן העבודה נשמרת לאורך זמן ועמידה יותר לבלאי כתוצאה ממזג האוויר הישראלי. שיטת הציפוי וההדבקה נחשבת לזולה יותר וכך גם פגיעה יותר לבלאי מפני הגשם והשמש והמדבקה עלולה להתקלף בשימוש לא זהיר. 

איכות החומרים

במידה ובחרתם בשיטת ההדבקה – חשוב לוודא כי המדבקות מיוצרות על ידי חברות מוכרות, עומדות בתקני התעבורה ובעלות מסנן uv מספק.

במידה ובחרתם בשיטת הלייזר – חשוב לוודא כי מכשיר הלייזר תקין וגם כן עומד בכל התקנים הנדרשים, ועבודת פירוק החלון, הנחת הציפוי חלונות והחזרת החלון לרכב נעשית בצורה בטיחותית וזהירה.

סוגי וכמות החלונות

סוג החלון, עליו נעשית העבודה, משפיע כמובן על מחיר השחרת חלונות. ישנים חלונות גדולים וקטנים ומשולשים, השחרה חלקית בלבד ועוד. ההיגיון ברור – אם תעשו השחרה חלקית על 2 החלונות האחוריים בלבד, תשלמו פחות מאשר השחרה מלאה של כל חלונות הרכב. 

כמה תשלמו על השחרת חלון

לאחר שווידאתם כי בחרתם בשיטה הרצויה עבורכם, וכי החומרים איתם נעשית העבודה עומדים בתקנים המחמירים והחלטתם לאילו חלונות תעשו השחרה – אלו טווחי המחירים שאתם אמורים לשלם : 

ככלל, ציפוי מלא לחלון אחד יעלה יותר מ150 ש"ח

השחרת השמשה האחורית תעלה לא יותר מ350 ש"ח והנחת ציפוי כהה לחלונות לכל הרכב לא תעבור את ה800 שקלים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מציאות של תאונות דרכים והחשיבות בתביעה משפטית
במדינת ישראל אנו מוצאים את עצמנו במציאות בה תאונות דרכים הפכו להיות שגרה יום יומית בחיים במדינת...
קרא עוד »
יונ 04, 2019
הלוואה לרכב – עושים זאת נכון
כל עוד מדובר על הלוואה לרכב יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם פועלים בשיקול דעת ופונים אל חברה אשר תהיה...
קרא עוד »
אפר 13, 2022
קונה מכוניות לפירוק – מי קונה אותם והאם זה תחום אמין
כאשר מדובר בסילוק כלי רכב ישנים, פגומים או לא רצויים, לתעשיית פירוק הרכבים תפקיד חיוני. אבל האם תהיתם...
קרא עוד »
ספט 14, 2023