מצברים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המצבר הוא חלק חשוב מאוד בכל כלי רכב מכיוון והמצבר עוזר לרכב לפעול בצורה חלקה ובטוחה. על כן, איכות המצבר תשפיע על טעינת הרכב ועל האנרגיה של הרכב.

החשש העיקרי של חברות המצברים הוא שמשתמשים עלולים להפסיק להשתמש במצברים כיוון ובעתיד יהיה שינוי בשימוש במצברים בכדי לטעון את הרכב.

בחירת מצברים במבצע היא חלק מתהליך בחירת איכותו של הרכב וישנה מודעות גדולה לחשיבות בבחירת המצבר האיכותי והמתאים ביותר לכלי הרכב שלך.

כמו כן, בחירת המצבר הינו חלק חיוני מחיי הרכב. המצבר צרך להיות מסוגל לעמוד בהרבה טעינה ושימוש. זה לא הגיוני לקנות רכב ללא מצבר, או לקנות מצבר שאינו מתאים לרכב, כי בלי מצבר מתאים הרכב יגווע.

על כן אנו למדים כי הבחירה במצבר הנכון הינה חלק קריטי בחייו של הרכב, מצבר לא טוב יכול לגרום לנזק או לגרוע מהביצועים של הרכב שלך, אז חשוב לדעת ולהבין את טיבו של המצבר אותו אתה בוחר לרכוש.

על מנת לקבל מצבר יעיל, יש להבין את הסוגים השונים של המצברים הקיימים בשוק ולדעת כיצד הם פועלים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מצברים לרכב כמו מצברים כפר סבא, ולכל מצבר יש מאפיינים ייחודיים משלו. הסוג הנפוץ ביותר של מצבר לרכב הוא מצבר "מחזור עמוק" בעל קיבולת גבוהה.

סוג חלופי הוא מצבר בעל "קיבולת גבוהה" כגון סוללת חומצת עופרת (LAD), המכונה לעתים קרובות AGM מכיוון שהיא משתמשת בחומר סופג כדי להחזיק אלקטרוליט נוזלי בתוך מארז המצבר נגד קורוזיה הנגרמת על ידי זיהום אוויר וחדירת מים למערכת. מצברים אלו יקרים יותר ממצברי LAD, אך יש להןם אורך חיים ארוך בהרבה.

בעתיד, מצברים יוכלו להחזיק מעמד זמן רב ולהיטען בקצב הרבה יותר מהיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מנעולן רכבים

אנשים רבים אינם מודעים לחשיבותם של מנעולן לרכב. מנעולן רכבים הוא איש המקצוע שעוזר לכם כאשר איבדתם את המפתח, נעלתם את המפתחות

מכון בדיקת רכב

 כולנו יודעים שבדיקת רכב היא אחת המשימות החשובות ביותר שעליכם לבצע. אבל אנחנו לא יודעים מה בדיוק קורה כשאנחנו עושים את זה.

פורץ רכבים בבאר שבע

שירותי פריצת רכב בבאר שבע – למה הם כל כך פופולריים אם אתם מחפשים שירות פורץ רכב אמין ובמחיר סביר בבאר שבע,