5 שימושים עיקריים במכונות חריטה בלייזר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מכונת חריטה בלייזר הפכה להיות מאוד פופולרית ושימושית ונעזרים בה כדי לעשות אין ספור דברים גם במבחינה של חיתוך, חריטה וסימון. המכונות החדשות והמתקדמות מאפשרות להשתמש בהן על חומרים שונים כמו עץ, קרטון, זכוכית, שיש, מתכות שונות כמו פלדה, ברזל, אלומיניום, טיטניום ועוד שלל חומרים. יש עשרות שימושים אפשריים למכונות חריטה בלייזר, להלן 5 שימושים עיקריים.

שימוש ראשון – מתנות 

באמצעות מכונת לייזר מאתר פריטק ניתן להכין מתנות יותר אישיות למשל להכין שלטים מיוחדים מחומרים שונים עיצוב אישי למשל שלט כניסה לבית או למשרד, ניתן להתאים כמעט כל מוצר ולהפוך אותו לאישי יותר כמו למשל ארנק עם תמונה אישית, גילוף של תכשיט מיוחד, תמונות על בלוק, עץ או זכוכית, מצית עם חריטה אישית וכדומה.

שימוש שני – תעשיית הרכב

תעשיית הרכב נעזרת רבות במכונות חריטה למשל ליצירה של תבניות לצמיגים, עיצוב של מנורות לכלי רכב מדגמים שונים, תבניות של חלקים שונים ברכב עצמו ועוד.

שימוש שלישי – חומרי אריזה, סימן מסחרי ומיתוג

יצור של תגי שם ותגים זיהוי שונים, חריטה על מוצרים ואריזות, שקיות מסוגים שונים, אריזות קרטון, על מוצרים שונים כמו פחיות שתיה ועוד.

שימוש רביעי- יצור תבניות

במגזרים רבים ובתחומים יצרניים רבים, נעזרים בתבניות שונות, למשל תבניות להכנת כוסות, תבניות ניפוח למוצרים, תבניות הטבעה, תבניות הזרקה ועוד, את התבניות עצמן ניתן ליצור באמצעות מכונת חריטה בלייזר ובאמצעות התבניות מיצרים את המוצרים עצמם.

שימוש חמישי – מכשירי חשמל ואלקטרוניקה

טכנולוגיית חריטה בלייזר שהתפתחה מאוד עוזרת מאוד בהרבה תחומים בהם יש צורך בניקוב וחריטה בצורה עדינה כמו למשל בכל מה שקשור למכשירי חשמל ורכיבי אלקטרוניקה. ככל שהמוצרים קטנים יותר כך יש צורך בדיוק רב יותר וזה אפשר להשיג בעזרת מכונת חריטה בלייזר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –