מה העונש על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כאשר נתפסים על נהיגה בשכרותנהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה, במידה וכמות האלכוהול בדם היא מעל למותר בחוק, העונש יכול להיות פסילה לשנתיים, כאשר הוא הוחמר בשנים האחרונות כדי להרתיע נהגים מביצוע עבירות מהסוג הזה.

לצד זאת, חשוב להבין כי בעזרת שירותיו של עורך דין תעבורה מיומן יהיה ניתן להמיר את העבירה הזו באחת אחרת וכך להקטין את חומרת העונש בסופו של דבר, מה שבוודאי יעניין רבים מכם.

עונש של פסילת רישיון למשך שנתיים

על פי הנקבע בחוק, אם תיתפסו על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, במידה והעבירה לא תומר לאחרת, אתם צפויים לפסילת רישיון של שנתיים. הצעד הנכון ביותר מצדכם אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול זה לפנות אל שירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות שתוכלו לסמוך עליו ועל המענה המקצועי שהוא יהיה מסוגל להעניק לכם. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל לראות כי הוא יהיה בדיוק במצב הרצוי בסופו של דבר.

יכולת מקצועית של עורך הדין בו בוחרים

נקודה חשובה למדי שתרצו לקחת בחשבון זה עצם כך שאתם בוחרים בשירותיו של עורך דין שתוכלו לסמוך על היכולת המקצועית שלו לבצע את הייצוג שלכם כמו שצריך. אחד כזה יוכל לאפשר לכם ליהנות מראש שקט ולראות כי תהיו בדיוק במצב הרצוי בסופו של דבר. אז אל תזלזלו בכך ושימו לב כי אתם פועלים בהתאם כדי להיות במצב הנכון.

כמו כן, ייעוץ של עורך דין יוכל לעשות הבדל של שמיים וארץ ולאפשר לכם להתנהל בצורה חכמה יותר לאחר שנתפסתם במצב של נהיגה תחת שכרות. אז קחו זאת בחשבון ואל תוותרו על האפשרות לקבל מענה מקצועי מהסוג הזה. זה יהיה מאוד מועיל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –