מה העונש על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה?

מה העונש על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה?

כאשר נתפסים על נהיגה בשכרותנהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה, במידה וכמות האלכוהול בדם היא מעל למותר בחוק, העונש יכול להיות פסילה לשנתיים, כאשר הוא הוחמר בשנים האחרונות כדי להרתיע נהגים מביצוע עבירות מהסוג הזה.

לצד זאת, חשוב להבין כי בעזרת שירותיו של עורך דין תעבורה מיומן יהיה ניתן להמיר את העבירה הזו באחת אחרת וכך להקטין את חומרת העונש בסופו של דבר, מה שבוודאי יעניין רבים מכם.

עונש של פסילת רישיון למשך שנתיים

על פי הנקבע בחוק, אם תיתפסו על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, במידה והעבירה לא תומר לאחרת, אתם צפויים לפסילת רישיון של שנתיים. הצעד הנכון ביותר מצדכם אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול זה לפנות אל שירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות שתוכלו לסמוך עליו ועל המענה המקצועי שהוא יהיה מסוגל להעניק לכם. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל לראות כי הוא יהיה בדיוק במצב הרצוי בסופו של דבר.

יכולת מקצועית של עורך הדין בו בוחרים

נקודה חשובה למדי שתרצו לקחת בחשבון זה עצם כך שאתם בוחרים בשירותיו של עורך דין שתוכלו לסמוך על היכולת המקצועית שלו לבצע את הייצוג שלכם כמו שצריך. אחד כזה יוכל לאפשר לכם ליהנות מראש שקט ולראות כי תהיו בדיוק במצב הרצוי בסופו של דבר. אז אל תזלזלו בכך ושימו לב כי אתם פועלים בהתאם כדי להיות במצב הנכון.

כמו כן, ייעוץ של עורך דין יוכל לעשות הבדל של שמיים וארץ ולאפשר לכם להתנהל בצורה חכמה יותר לאחר שנתפסתם במצב של נהיגה תחת שכרות. אז קחו זאת בחשבון ואל תוותרו על האפשרות לקבל מענה מקצועי מהסוג הזה. זה יהיה מאוד מועיל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בגרות במתמטיקה 5 יחידות – אפשר גם אחרת
בגרות במתמטיקה ברמת חמש יחידות לימוד פירושה שתלמיד לומד מתמטיקה הגבוהה ביותר כאחת ממקצועות הליבה,...
קרא עוד »
ספט 03, 2023
קונה כל סוגי הרכבים לפירוק
אם יש לכם רכב שכבר לא כדאי לתקן, אולי הגיע הזמן למכור אותו לפירוק. ישנן סיבות רבות מדוע אולי תרצו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
זיווד לרכב – היתרונות לבעלי עסקים
בעלי עסקים, בעלי מקצוע בתחומים שונים, נדרשים לא פעם להשתמש בכלי הרכב שלהם בתור כלי עבודה לכל דבר. אם...
קרא עוד »
אוג 06, 2020