דבקים לתעשייה – דבקים נפוצים והשימוש בהם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הדבק הוא בעל משמעות רבה ועושים בו שימוש לכל מיני צרכים, לרבות – בתחום של הייצור והתעשייה, בפעולה של יצירה, בבתי ספר, בפעולות של עשה זאת בעצמך וכיוצא בזה, בשל כך קיימים כל מיני סוגים של דבקים אשר קיים הבדל ביניהם ביכולת, באופן השימוש, בחומר הגלם שלהם ובטיב ההדבקה שלהם.

דבקים לתעשייה – דבקים נפוצים והשימוש בהם

  • דבק טקסטיל – דבק אשר מטרתו להדביק בד אחד לרעהו וגם בד לנייר. עושים בו שימוש להדבקה של אלמנטים מבד לאלבום או לכרטיס.
  • דבק גומי – הוא נחלק לכמה קבוצות, כמו למשל – הפיכים ולא הפיכים, רטובים או יבשים, בלתי חומצתי או חומצתי. זהו דבק שמתאים לשימוש של הדבקה של תמונה באלבום, דבר שייתן בידכם להוריד את התמונה ללא הסבת נזק וגם להוריד אותה מדף נייר סטנדרטי בפשטות. הוא אינו מותיר סימן ואין בו חומצה, בשל כך הוא לא גורם לנזק ולהצהבה של התמונה.
  • דבק יוהו סטיק – זהו דבק יבש, עושים בו שימוש להדבקה של נייר לנייר והוא עשוי להיות טרי. עליכם לאטום כהלכה בין שימוש אחד למשנהו. אפשר לשמור על טריותו על ידי מים ואם הוא מתייבש למעלה, עליכם לחתוך על ידי סכין יפנית ולמצוא רובד חדש ורענן.
  • דבק דו צדדי – יש בנמצא שני סוגי דבק כזה מרכזיים – חיתוך וגלגלת וכן גליל. זהו דבק יבש, חומצתי ואפשר למצוא אותו באופן פרמננטי או רברסיבילי. יש בנמצא דבק בעל נפח ודבר בלתי נפח. עושים בו שימוש בהדבקה של ניר מכל מיני סוגים זה לזה. הנפח משמש עבור יצירה של נפח חלון ואטימתו וברעיו של תלת ממד שבו הנכם רוצים להגביה ולהעניק נפח לאלמנט בעיצוב.
  • דבק ולקרוז נקבה וזכר – זה הוא דבק אשר יכול לצרף עניין עבור הכרטיס או עבור האלבום, אשר ברצונכם לצרף אליו נתון שאפשר יהיה להפריד אותו ממהלך של עבודה ולהשיב אותו ברגע אחד. עושים בו שימוש אף עבור שטיח מקיר אל קיר.
    בקרו באתר של א.צ שיווק והפצה ותוכלו למצוא את החומר הרלוונטי עבורכם:
    https://azmarketing.co.il/

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –