חלונות שחורים לרכב – האם זה משתלם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כולנו מכירים את כלי הרכב האטומים שאי אפשר לראות מחוץ למכונית מה קורה בתוכה. לא כולם מתעמקים בצורך הזה של ציפוי חלונות ולא כולם מבינים את ההשקעה בכך כמו גם ברווחים העולים מהציפוי או ההשחרה של החלונות.

אנחנו כאן על מנת לספר לכם למה השחרת חלונות לרכב זה טוב, למי זה כדאי והאם מדובר בהליך משתלם.

למה להשחיר את חלונות הרכב?

אז ראשית נבדוק למה בעצם כדאי להשחיר את חלונות הרכב? מה רע בחלונות השקופים והמרשימים?

אז כאן כדאי לדעת כי חלונות מושחרים מעניקים מגוון יתרונות לרכב.

ראשית – ההצללה שנוצרת בתוך כלי הרכב תורמת רבות הן מבחינת מזג האוויר הנוח והנעים שישרור בתוכה, כאשר השמש שבחוץ לא תצליח להשפיע עם כל העוצמה על החלל בתוך המכונית. זה לא אומר שכבר לא יהיה צורך יותר במיזוג אוויר. אך החיסכון הינו משמעותי מאוד. ההצללה למעשה חוסכת 20% מהצורך במיזוג אוויר.

הדבר חוסך גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת איכות הסביבה. כי ככל שנעשה שימוש מופחת במזגנים, תורם הדבר לאיכות הסביבה.

שנית – ההצללה וההשחרה של חלונות הרכב מונע את הקרינה הישירה שלקרני השמש אל תוך המכונית פנימה. הנסיעה הופכת להיות הרבה יותר נוחה והרבה יותר ידידותית. אין את הסנוור של השמש, אין את הקרינה המסוכנת של קרני השמש והנסיעה במכונית הופכת להיות חוויה הרבה יותר נוחה ונעימה.

האם זה משתלם?

אז אחרי שמנינו את הרווחים העולים מההשחרה ומההצללה של חלונות הרכב, ברור כי מדובר בהשקעה שהיא משתלמת בהחלט. הרווחים הינם רווחים משמעותיים ושווים מאוד. אם נשווה את הרווחים אותם אנחנו מרוויחים ונעמיד אותם מול ההשקעה או העלויות שנדרשות מאתנו, הרי שיתברר כי מדובר בהחלט בהשקעה לגמרי משתלמת. התוצאה תהיה רכב הרבה יותר מזמין וידידותי, רכב שלא יתחמם בעוצמה רבה מידי בעקבות השמש והוא יהיה מוצל ונעים. מלבד זאת תימנע הקרינה הישירה של המש והקרינה המסוכנת של השמש הקיצית למשעה לא תחדור אל תוך הרכב. הנוסעים יהיו מוגנים ויוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה יותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –