צ'ק שמזוהה אתכם

מי אמר צ'ק ממותג ולא קיבל? בואו והכירו את האופציה הזמינה והפופולארית שהולכת וצוברת תאוצה.
למה לכם להישאר מאחור כאשר כל המתחרים שלכם כבר הפנימו מזמן שצ'קים לא חייבים להיות מסמך אנמי? כן, אפשר לעצב את הצ'קים ולמתג אותם, כך שבכל פעם שתגישו את הצ'ק שלכם תגלו שלצד ביצוע התשלום, ביצעתם גם פעולה שמסייעת לכם למיתוג העסק שלכם.

על צ'קים ממותגים ועל ההדפסה שלהם

צ'קים ממותגים הם צ'קים של הדור החדש. מדובר על פנקסים מעוצבים אישית בהתאם לקונספט של הלקוח. לרוב יכללו צ'קים ממותגים את הלוגו של המשלם. כמו כן הוא יהיה מעוצב בצבעים מתאימים למיתוג של העסק. צ'קים כאלו עושים יופי של עבודה. כי כך אתם מבצעים את התשלום תוך שהצ'ק ממלא גם תפקיד שיווקי בעל ערך רב. הצ'ק מגיע אל המקבל והוא חש שהוא מחזיק בידיו המחאה בנקאית שיש לה ערך וחשיבות רבה. כי לצד הערך הכספי הנקוב על הצ'ק, יש למסמך הזה גם משמעות מיתוגית ופרסומית.

איך מדפיסים צ'קים כאלו?

צ'קים ממותגים הם צ'קים שכל אחד יכול להדפיס אותם. וזאת אם יש לו מטרה למתג את הצ'קים שלו, ולגרום לכך שתשלום לספקים או לנותני שירות ילווה בערך מיתוגי. לשם ביצוע הדפסה של צ'קים כאלו יש לאתר בית דפוס שמתמחה בתחום זה. חשוב להבין שלא כל מי שיש לו מכונות הדפסה יכול לבצע הדפסות של צ'קים ממותגים. היות ומדובר על מסמך בנקאי שיש לו משמעות עסקית, אי אפשר לעשות את זה בצורה סתמית. צ'ק חייב לכלול הולוגרמה ביטחונית, כמו כן ההדפסה צריכה להיעשות עם צבעים מתאימים. וזאת כדי שהצ'קים המודפסים יענו על דרישות הבנקים, יתקבלו ללא בעיות בכל הסניפים.

הצ'ק שיעשה לכם היטב את העבודה

במידה והחלטתם להדפיס צ'קים כאלו, הגיע הזמן שתכירו את בתי הדפוס המתקדמים המאפשרים לכם לבצע הדפסות של פנקסי צ'קים וצ'קים בדידים מעוצבים וממותגים. כך אתם מקבלים לידיכם צ'קים מעוצבים שמשווקים את העסק ואת הפעילות שלכם, ומחזק את התדמית שלכם בעיני כל מי שרואה את הצ'קים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצברים
המצבר הוא חלק חשוב מאוד בכל כלי רכב מכיוון והמצבר עוזר לרכב לפעול בצורה חלקה ובטוחה. על כן, איכות...
קרא עוד »
נוב 12, 2022
מה העונש על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה?
כאשר נתפסים על נהיגה בשכרות / נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה, במידה וכמות האלכוהול בדם היא מעל למותר...
קרא עוד »
ינו 20, 2022
הדברה בהוד השרון – כיצד השירות הזה יעזור וישפר את איכות החיים שלכם?
הוד השרון הוא אזור בארץ שנחשב מרכזי ומשגשג ויש בו אנשים שחייב בשלווה ומנהלים חיי משפחה רגועים או חיים...
קרא עוד »
אוג 05, 2021