צ'ק שמזוהה אתכם

מי אמר צ'ק ממותג ולא קיבל? בואו והכירו את האופציה הזמינה והפופולארית שהולכת וצוברת תאוצה.
למה לכם להישאר מאחור כאשר כל המתחרים שלכם כבר הפנימו מזמן שצ'קים לא חייבים להיות מסמך אנמי? כן, אפשר לעצב את הצ'קים ולמתג אותם, כך שבכל פעם שתגישו את הצ'ק שלכם תגלו שלצד ביצוע התשלום, ביצעתם גם פעולה שמסייעת לכם למיתוג העסק שלכם.

על צ'קים ממותגים ועל ההדפסה שלהם

צ'קים ממותגים הם צ'קים של הדור החדש. מדובר על פנקסים מעוצבים אישית בהתאם לקונספט של הלקוח. לרוב יכללו צ'קים ממותגים את הלוגו של המשלם. כמו כן הוא יהיה מעוצב בצבעים מתאימים למיתוג של העסק. צ'קים כאלו עושים יופי של עבודה. כי כך אתם מבצעים את התשלום תוך שהצ'ק ממלא גם תפקיד שיווקי בעל ערך רב. הצ'ק מגיע אל המקבל והוא חש שהוא מחזיק בידיו המחאה בנקאית שיש לה ערך וחשיבות רבה. כי לצד הערך הכספי הנקוב על הצ'ק, יש למסמך הזה גם משמעות מיתוגית ופרסומית.

איך מדפיסים צ'קים כאלו?

צ'קים ממותגים הם צ'קים שכל אחד יכול להדפיס אותם. וזאת אם יש לו מטרה למתג את הצ'קים שלו, ולגרום לכך שתשלום לספקים או לנותני שירות ילווה בערך מיתוגי. לשם ביצוע הדפסה של צ'קים כאלו יש לאתר בית דפוס שמתמחה בתחום זה. חשוב להבין שלא כל מי שיש לו מכונות הדפסה יכול לבצע הדפסות של צ'קים ממותגים. היות ומדובר על מסמך בנקאי שיש לו משמעות עסקית, אי אפשר לעשות את זה בצורה סתמית. צ'ק חייב לכלול הולוגרמה ביטחונית, כמו כן ההדפסה צריכה להיעשות עם צבעים מתאימים. וזאת כדי שהצ'קים המודפסים יענו על דרישות הבנקים, יתקבלו ללא בעיות בכל הסניפים.

הצ'ק שיעשה לכם היטב את העבודה

במידה והחלטתם להדפיס צ'קים כאלו, הגיע הזמן שתכירו את בתי הדפוס המתקדמים המאפשרים לכם לבצע הדפסות של פנקסי צ'קים וצ'קים בדידים מעוצבים וממותגים. כך אתם מקבלים לידיכם צ'קים מעוצבים שמשווקים את העסק ואת הפעילות שלכם, ומחזק את התדמית שלכם בעיני כל מי שרואה את הצ'קים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונה מכוניות לפירוק – מי קונה אותם והאם זה תחום אמין
כאשר מדובר בסילוק כלי רכב ישנים, פגומים או לא רצויים, לתעשיית פירוק הרכבים תפקיד חיוני. אבל האם תהיתם...
קרא עוד »
ספט 14, 2023
חשיפת מסתורי הבישום: 5-8 דברים שלא ידעתם שכדאי לדעת על בשמים מומלצים
לבשמים יש דרך קסומה לעורר רגשות, ליצור זיכרונות ולהשאיר חותם בל יימחה על מי שפוגש את הריח שלהם....
קרא עוד »
אוק 17, 2023
ארבעה יתרונות של דיבור בפני קהל
דיבור בציבור חוגג לעתים קרובות בזכות יכולתו להגביר את הביטחון ולשפר את כישורי התקשורת. עם זאת, ישנם...
קרא עוד »
אפר 13, 2024