שלילת רישיון נהיגה – איך יוצאים מזה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רישיון נהיגה, בעבור אנשים רבים, הוא העצמאות המאפשרת להם להגיע לאן שרק ירצו ובהתאם לזמנים שלהם. כאשר מגיעים למצב של שלילת רישיון מסיבה כזו או אחרת, חשוב להבין שאין רק דרך אחת בעבור סיום הסאגה הזו, אלא כמה דרכים שעשויות להקל על העונש, לקצר את תקופת השלילה ולאפשר לכם לחזור להגה, אך בזהירות יתרה.

איך אפשר לצאת משלילת רישיון נהיגה? בצעדים הבאים

התייעצו עם עורך דין

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יוכל לבנות עבורכם את התיק שלכם, לא רק בהתאם לעובדות בשטח, אלא גם בהתאם לאופי שלכם, עברכם התעבורתי ומזגכם הקר. מאחר ורישיונכם כבר נשלל, השאלה שלכם היא מתי הוא יוחזר לכם ומה עליכם לעשות בכדי לקצר את הזמן הזה. עורך דין לדיני תעבורה יכול בהחלט לעזור לכם בזה.

בניית בקשה

מאחר ורישיונכם נשלל מסיבה מסוימת, הרי שאתם חייבים להוכיח שזו הייתה שגיאה חד פעמית וכי אתם תעשו כל שביכולתכם להוכיח זאת. יהיה חשוב לבנות את הבקשה אמינה ורחבה המוכיחה שאין בכם כל רצון לטעות כך שוב וכי לא תחזרו על טעות זאת.
הקליקו כאן כדי להתייעץ עם עורך בענייני שלילת רישיון נהיגה.

הוכחת נכונותכם

כחלק מהגשת הבקשה לבית המשפט לקיצור תקופת שלילת רישיון הנהיגה שלכם, יהיה עליכם להוכיח את כוונתכם המלאה לחזור אל דרך הישר ולא לבצע עוד עבירות כאלו או אחרות בכביש ובכלל. למשל, עשיית קורס נהיגה מונעת, התנדבות לעמותות העובדות על בטיחות בדרכים כמו אור ירוק או הרשות לבטיחות בדרכים ועוד.

לסיכום,

בפעמים רבות רישיון הנהיגה נשלל ברגע בו עוצרת משטרה את הרכב. לאחר שהרישיון נשלל כל שיש לעשות הוא לעבוד בשביל להחזירו בתקופת זמן קצרה יחסית. עם עורך דין לדיני תעבורה דנה דוד אתם יכולים להבטיח לכם ניסיון מוצלח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –