שלילת רישיון נהיגה – איך יוצאים מזה?

שמאי רכב בחיפה

רישיון נהיגה, בעבור אנשים רבים, הוא העצמאות המאפשרת להם להגיע לאן שרק ירצו ובהתאם לזמנים שלהם. כאשר מגיעים למצב של שלילת רישיון מסיבה כזו או אחרת, חשוב להבין שאין רק דרך אחת בעבור סיום הסאגה הזו, אלא כמה דרכים שעשויות להקל על העונש, לקצר את תקופת השלילה ולאפשר לכם לחזור להגה, אך בזהירות יתרה.

איך אפשר לצאת משלילת רישיון נהיגה? בצעדים הבאים

התייעצו עם עורך דין

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יוכל לבנות עבורכם את התיק שלכם, לא רק בהתאם לעובדות בשטח, אלא גם בהתאם לאופי שלכם, עברכם התעבורתי ומזגכם הקר. מאחר ורישיונכם כבר נשלל, השאלה שלכם היא מתי הוא יוחזר לכם ומה עליכם לעשות בכדי לקצר את הזמן הזה. עורך דין לדיני תעבורה יכול בהחלט לעזור לכם בזה.

בניית בקשה

מאחר ורישיונכם נשלל מסיבה מסוימת, הרי שאתם חייבים להוכיח שזו הייתה שגיאה חד פעמית וכי אתם תעשו כל שביכולתכם להוכיח זאת. יהיה חשוב לבנות את הבקשה אמינה ורחבה המוכיחה שאין בכם כל רצון לטעות כך שוב וכי לא תחזרו על טעות זאת.
הקליקו כאן כדי להתייעץ עם עורך בענייני שלילת רישיון נהיגה.

הוכחת נכונותכם

כחלק מהגשת הבקשה לבית המשפט לקיצור תקופת שלילת רישיון הנהיגה שלכם, יהיה עליכם להוכיח את כוונתכם המלאה לחזור אל דרך הישר ולא לבצע עוד עבירות כאלו או אחרות בכביש ובכלל. למשל, עשיית קורס נהיגה מונעת, התנדבות לעמותות העובדות על בטיחות בדרכים כמו אור ירוק או הרשות לבטיחות בדרכים ועוד.

לסיכום,

בפעמים רבות רישיון הנהיגה נשלל ברגע בו עוצרת משטרה את הרכב. לאחר שהרישיון נשלל כל שיש לעשות הוא לעבוד בשביל להחזירו בתקופת זמן קצרה יחסית. עם עורך דין לדיני תעבורה דנה דוד אתם יכולים להבטיח לכם ניסיון מוצלח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד לתאונות דרכים
בהרבה מקרים אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין מכיוון שיש הרבה תחומים שיש להם השלכות משפטיות ולכן אנחנו...
קרא עוד »
ספט 16, 2022
מלגזות משומשות למכירה – כך תשיגו בזול
חיפוש מהיר ברשת יוכל לחשוף אתכם לאופציות רבות ומגוונות של מלגזות משומשות למכירה. רק תצטרכו לוודא כי...
קרא עוד »
יונ 17, 2019
ניקוי פיח מהמנוע
רובם של הרכבים שאנחנו נוסעים עליהם אלו הם רכבים שמונעים בעזרת דלק ובעת שהמנוע פועל הדלק שנשרף במנוע...
קרא עוד »
נוב 13, 2022