איטום גגות ביריעות ביטומניות – איך זה מתבצע?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות אנחנו רואים שעוד ועוד אנשים בוחרים לבצע עבודות איטום שונות בעזרת יריעות ביטומניות. למעשה, יריעות אלה מגיעות בגלילים גדולים בצבע אפור, הן מחוספסות והן עשויות מחומר ביטומן. יש מספר יתרונות לשיטת האיטום הזאת, כאשר בראש ובראשונה היתרון הוא שהן יעילות מאוד. מים פשוט לא חודרים את היריעות האלה ולכן ברור מדוע הן כובשות את הארץ כולה. בנוסף, העבודה של התקנת היריעות האלה יחסית פשוטה, אם כי היא דורשת כמה שלבים. בדרך כלל יהיה צורך לנקות תחילה את השטח שעליו רוצים להניח את היריעה, מניחים אותה ואז מחברים אותה בחומרים מתאימים. התוצאה נפלאה: הגג אטום והיריעות הללו מחזיקות מעמד לזמן רב ביותר, קראו בהרחבה באתר הבית של איטום ישיר www.itum-yashir.co.il.

כך בוחרים חברה מובילה לביצוע עבודות איטום מהסוג הזה

ברור לכם שגם במקרה של הגג שלכם יריעות ביטומניות הן הבחירה הנכונה? ניסיתם כבר זיפות פשוט ועוד חומרי איטום אחרים אך שום דבר לא באמת עשה את העבודה? אם כך, כדאי שתדעו שיש מספר חברות שיכולות לתת לכם שירותי איטום עם יריעות כאלה. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לבדוק שהחברה שאליה אתם פונים מחזיקה את היריעות הכי טובות שיש ומעסיקה אנשי מקצוע מובילים ומנוסים. 

האם זו עבודה שתיקח זמן רב? 

עוד יתרון נפלא של איטום גגות ביריעות ביטומניות, זו העובדה שמדובר כאן על עבודה יחסית מהירה. בניגוד לשיטות איטום אחרות, כאן לא מדובר על עבודה שדורשת מאתנו להמתין לייבוש של חומרים כאלה ואחרים ולכן הכול יותר מהיר. כמו כן, אם תשכילו להזמין חברה מקצועית שעוסקת בתחום מזה שנים אתם יכולים להיות בטוחים שהכול יתבצע בצורה יעילה פי כמה, אז למה אתם מחכים?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –