יועץ חניה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל פרויקט בניה זקוק לשירותיו של יועץ חניה מקצועי ומנוסה. חשוב לזכור כי מצוקת החניה של היום נחשבת לרצינית במיוחד, היות ורוב השכונות בארץ לא תוכננו בהתאם לכמות הרכבים הנוכחית. אם בעבר לרוב האנשים לא היה רכב פרטי בבית, הרי שהיום רוב המשפחות מחזיקות ברכב אחד לפחות. כתוצאה מכך, נוצרה מצוקת חניה משמעותית, היות ורוב הבתים הישנים אינם כוללים חניה פרטית. לכן כל מי שמתכנן להקים בניין מגורים, בניין משרדים, מבנה תעשייתי וכדומה, חייב לקחת בחשבון את נושא החניה, במטרה להבטיח חניה נוחה לעובדים ולדיירים במקום. רק איש מקצוע שמתמחה בתחום, יכול לתכנן מראש את כמות החניות המקסימלית במקום, בהתאם למגבלות התקציב.

 

נקודות חשובות שיש לדעת לגבי יועץ חניה מוסמך ומקצועי

כאמור, תפקידו של יועץ החניה הוא לתכנן חניות נוחות ונגישות עבור כל משתמשי המבנה, תוך כדי מתן תשומת לב מיוחדת לרמת הנגישות של החניה, הקלות שבה ניתן להיכנס או לצאת ממנה וכמובן איכות החיים של הדיירים או העובדים במקום. חשוב לעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומקצועי, אשר מכיר את כל הניואנסים השונים הקיימים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם תכנון מקצועי ואיכותי יותר של החניה במבנה. כדאי לדעת כי המחיר של יועץ החניה אינו קבוע, היות והוא משתנה מבעל מקצוע אחד לאחר. בדרך כלל, המחיר מושפע משנות הוותק של היועץ בתחום, רמת הניסיון שלו, גודל הפרויקט, כמות החניות הדרושה וכדומה. לצורך העניין, כאשר מדובר על פרויקט בניה של בנייני מגורים, המחיר לחניה נע בין 500 – 1500 ₪. כמובן שאם יש צורך במתקן חנייה, המחיר יהיה גבוה יותר.

לסיכום, יועץ חניה מוסמך ומקצועי מהווה חלק בלתי נפרד מכל פרויקט בניה, היות ולא ניתן להסתדר בלעדיו.

 

לייעוץ על ידי איש מקצוע הכנסו לאתר: https://safety-sol.com/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –