כיצד לבחור מעבד קול

כל מוזיקאי, תקליטן, זמר, נגן יודע שמעבד קול או כרטיס קול הוא מוצר שחובה עבורו, וכדאי מאוד להשקיע באחד טוב. כיום יש הרבה מעבדי קול בשוק וקשה מאוד לדעת איזה כרטיס אתם צריכים בדיוק. לכן כתבנו מאמר בנושא שקצת יעזור לכם וייעשה טיפה סדר בנושא.

מה נותן מעבד קול?

המעבד נותן כניסות אשר יכולות לתאם את עוצמות ההקלטה לעוצמה מדויקת ונכונה. בזכות כך אתם יכולים להקליט את השירים שלכם, לעשות עבודה מקצועית ולהקים אולפן ביתי קטן ישר בביתכם. כמו כן בזכות מעבד אפשר להוריד רעשי רקע לא רצויים וכך לאפשר הקלטה נקייה ואיכותית. בזכות מעבדי קול אתם את יכולים לייצר ממשקי מידי מובנה לחיבור ציוד חיצוני שיאפשר לכם לחבר מקלדות שליטה, מיקרופונים ולקחת את ל היצירה שלכם לרמות הגבוהות ביותר.

המעבד קול נועד בעצם לעשות כמה פונקציות, כמו למשל לעשות המרה של אות אנלוגית כמו גיטרות, קלידים, שירה, תופים וכו' לאות דיגטלית שהמחשב יודע לקרוא אותה. כך אפשר גם להשמיע את הסאונד דרך מוניטורים, אוניות, רמקולים וכו'. בנוסף בזכות מעבדי קול אפשר לתקשר עם המחשב מבחינת סאונד, לומר להעביר את המידע והנתונים אל המחשב כך שיידע להשמיע את ההקלטה. כמו כן פונקציה נוספת שיש למעבדי הקול היא היכולת להגביר את הסאונד, כמובן שזה מוגבל כי זה לא מגבר, אך כן זה יכול להגביר אתכם ולתת לכם את התחושה מופלאה של הופעה.
מתעניינים במערכות הגברה? לחצו כאן והתרשמו!

מטרת הקנייה

אפשר לעשות עם מעבדי קול הרבה עבודות, חשוב שאתם תדעו למה אתם צריכים בדיוק את מעבד הקול. אם אתם מעוניינים לעשות מסיבות, הופעות, או שאתם מעוניינים פשוט לעשות הקלטות בבית בצורה פשוטה ונוחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת כלי עבודה חשמליים נכונים
כלי עבודה חשמלי הוא מכונה או מכשיר המשמשים למשימה מסוימת. כלי עבודה חשמליים משמשים בדרך כלל בתעשיות...
קרא עוד »
יול 04, 2022
מצברים עד הבית – השירות שמציל את המצב
כיום ישנם לא מעט מוסכים מקצועיים אדר מציעים שירותי החלפת מצברים עד בית הלקוח. בחירה נכונה במקום...
קרא עוד »
אפר 03, 2020
מה העונש על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה?
כאשר נתפסים על נהיגה בשכרות / נהיגה לאחר שתיית אלכוהול במסיבה, במידה וכמות האלכוהול בדם היא מעל למותר...
קרא עוד »
ינו 20, 2022