היתרונות המרכזיים בקלנועיות מתקפלות למבוגרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

קלנועיות מתקפלות מושלמות עבור אנשים המתגוררים באזורים מאוכלסים בצפיפות, כמו תל אביב למשל, שם המקום מוגבל וקשה למצוא חניה. הם יכולים לשמש גם כאמצעי תחבורה שייקח אותך לעבודה או לבית הספר. הודות לשיפורים בטכנולוגיה, מכשירים אלו הפכו נגישים יותר ובמחיר סביר גם לכל השאר. עם קלנועית מתקפלת, משתמשים פוטנציאליים יכולים ליהנות מהיתרונות של ניידות מוגברת שמגיעה עם מכשיר ניידות אישי ללא צורך להתמודד עם הטרחה וצריכת המקום של קלנועית ניידות בפועל. בהתאם לדגם ולשימוש המיועד, הם יכולים לשמש כתחבורה או כחלק משגרת פעילות גופנית. לחלק מהדגמים יש ידיות מתקפלות כמו כידון או זרועות טלסקופ המאפשרות למשתמשים לאחסן אותן בפחות מקום כאשר אינן בשימוש. בדרך כלל הם מגיעים עם אפשרויות אחסון על ומיועדים לאנשים מכל הגבהים. זוהי אפשרות טובה למבוגרים בעלי יכולת תנועה מוגבלת או קושי לעלות במדרגות. לדוגמה, אנשים עם דלקת פרקים ייהנו מכך שלא יצטרכו להשתמש בידיים ובברכיים כדי להרים את עצמם במעלה ולרדת במדרגות, במקום להשתמש בקביים או במקל ההליכה שלהם כדי להניע את הקטנוע.

הדרך הנוחה ביותר להתנייד עבור מבוגרים:

קטנועים מתקפלים הם דרך נוחה להתנייד, אך הם עלולים להיות מסוכנים לשימוש מבוגרים. יש המצאה חדשה בשם הקטנוע המתקפל שיכול לעזור לאנשים להתנייד בצורה בטוחה ויעילה יותר. הקלנועית המתקפלת היא מכשיר חשמלי המתקפל כאשר אינו בשימוש וניתן לאחסון בקלות. הוא תוכנן מתוך מחשבה על בטיחות, עם מערכת בלמים המופעלת אוטומטית כאשר הקטנוע מתחיל לנוע מהר מדי או אם הוא חש במכשול.

קלנועיות מתקפלות מצוינות עבור אנשים שמתקשים לקום מהמיטה או להסתובב בביתם מכיוון שקל לאחסן אותם ותופסים פחות מקום מסוגים אחרים של מכשירים ניידים כמו כסאות גלגלים והליכונים.

בקרו באתר שלנו: https://nayadut.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מנעולן רכבים

אנשים רבים אינם מודעים לחשיבותם של מנעולן לרכב. מנעולן רכבים הוא איש המקצוע שעוזר לכם כאשר איבדתם את המפתח, נעלתם את המפתחות

מכון בדיקת רכב

 כולנו יודעים שבדיקת רכב היא אחת המשימות החשובות ביותר שעליכם לבצע. אבל אנחנו לא יודעים מה בדיוק קורה כשאנחנו עושים את זה.

פורץ רכבים בבאר שבע

שירותי פריצת רכב בבאר שבע – למה הם כל כך פופולריים אם אתם מחפשים שירות פורץ רכב אמין ובמחיר סביר בבאר שבע,