השחרת חלונות לרכב – אחוזי ההשחרה הקיימים

השחרת חלונות לרכב

הרכב הפרטי שלנו הוא זה שאותו מטפחים עד כמה שרק אפשר, כל אחד לפי היכולת הכספית שלו והעלות של תחזוקת הרכב לפי סוג הרכב הקיים. כל אחד מחפש מידי פעם דרכים יעילות אשר בעזרתן הנסיעה ברכב תהיה הכי נוחה שאפשר, ולצד רכישה של רכב עם אבזורים נוחים לנסיעה מידי היצרן יש כל מיני שדרוגים שאותם יכולים לעשות לאחר הרכישה. אחד מהשדרוגים האהובים יותר הוא של השחרת חלונות הרכב עם blackcarwindows לצד שלל של אפשרויות שקיימות לרשות כל נהג.

50 גוונים של שחור

לא רבים מבינים את זה, אבל יצירה של חלונות כהים אינה אומרת כי באופן אוטומטי הצבע הנבחר עבור החלונות של הרכב הוא כהה ושחור בצורה הכי כהה. ישנם אחוזים של השחרה שאותם יכולים לבחור בצורה עצמאית עבור הרכב האישי לפי הצרכים האישיים, כאשר ככל שאחוז ההשחרה יהיה נמוך יותר כך המדבקה שאיתה מצפים את הרכב תהיה בגוון כהה יותר. אחוזי ההשחרה נכון להיום שקיימים בענף הזה הם של אחוז אחד, שבעים אחוזים, ארבעים אחוזים ועשרים וחמישה אחוזים של השחרה. חשוב מאוד לוודא כי רמת ההשחרה הנבחרת היא כזו אשר עונה לצרכים והיא מובנת מבחינת יכולת סינון והגוון שיהיה בסופו של דבר על כל חלון מושחר.

התאמה מלאה לצרכי הלקוח

אין דבר יותר מהפנט מאשר לראות מכונית חולפת כאשר החלונות שלה הם מושחרים, מלבד העובדה כי המכונית הזו היא שלכם. ישנה אופציה להשחרה של חלונות כלי רכב בכל מיני גוונים של שחור אשר משפיעים בצורה ישירה על העוצמה של החדירה של האור פנימה, לצד אופציות שונות של טכניקות אשר בעזרתן מבצעים את ההשחרה. הציפויים מתחלקים אל כל מיני סוגים משל עצמם, כאשר אלו האיכותיים יביאו לתוצאה נהדרת ועבורן תהיה אחריות להכי הרבה זמן. מלבד המראה הנהדר הזה של מכונית עם חלונות כהים, היתרונות הם רבים כאשר כל השחרה היא לפי צרכי הלקוח עם התאמה מלאה לתפקוד ולעלות לפי השיטה שנבחרה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך ספורטאים יכולים להבדיל בין מתיחה קלה לפציעה אורטופדית חמורה יותר הדורשת טיפול רפואי אצל אורטופד פרטי?
העיסוק בספורט מביא למערבולת של רגשות - מהריגוש שבתחרות ועד התרוממות הרוח של הניצחון. בתוך השיאים,...
קרא עוד »
אוג 20, 2023
איך מצבר לרכב עובד?
כל מצבר בסיסי מורכב משישה תאים שכל אחד מהם נקרא תא וולטה. התא יכול לספק 2.3 וולט כאשר הוא מספק את...
קרא עוד »
יול 05, 2021
כיצד לבחור מעבד קול
כל מוזיקאי, תקליטן, זמר, נגן יודע שמעבד קול או כרטיס קול הוא מוצר שחובה עבורו, וכדאי מאוד להשקיע באחד...
קרא עוד »
מאי 25, 2020