השחרת חלונות לרכב – אחוזי ההשחרה הקיימים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הרכב הפרטי שלנו הוא זה שאותו מטפחים עד כמה שרק אפשר, כל אחד לפי היכולת הכספית שלו והעלות של תחזוקת הרכב לפי סוג הרכב הקיים. כל אחד מחפש מידי פעם דרכים יעילות אשר בעזרתן הנסיעה ברכב תהיה הכי נוחה שאפשר, ולצד רכישה של רכב עם אבזורים נוחים לנסיעה מידי היצרן יש כל מיני שדרוגים שאותם יכולים לעשות לאחר הרכישה. אחד מהשדרוגים האהובים יותר הוא של השחרת חלונות הרכב עם blackcarwindows לצד שלל של אפשרויות שקיימות לרשות כל נהג.

50 גוונים של שחור

לא רבים מבינים את זה, אבל יצירה של חלונות כהים אינה אומרת כי באופן אוטומטי הצבע הנבחר עבור החלונות של הרכב הוא כהה ושחור בצורה הכי כהה. ישנם אחוזים של השחרה שאותם יכולים לבחור בצורה עצמאית עבור הרכב האישי לפי הצרכים האישיים, כאשר ככל שאחוז ההשחרה יהיה נמוך יותר כך המדבקה שאיתה מצפים את הרכב תהיה בגוון כהה יותר. אחוזי ההשחרה נכון להיום שקיימים בענף הזה הם של אחוז אחד, שבעים אחוזים, ארבעים אחוזים ועשרים וחמישה אחוזים של השחרה. חשוב מאוד לוודא כי רמת ההשחרה הנבחרת היא כזו אשר עונה לצרכים והיא מובנת מבחינת יכולת סינון והגוון שיהיה בסופו של דבר על כל חלון מושחר.

התאמה מלאה לצרכי הלקוח

אין דבר יותר מהפנט מאשר לראות מכונית חולפת כאשר החלונות שלה הם מושחרים, מלבד העובדה כי המכונית הזו היא שלכם. ישנה אופציה להשחרה של חלונות כלי רכב בכל מיני גוונים של שחור אשר משפיעים בצורה ישירה על העוצמה של החדירה של האור פנימה, לצד אופציות שונות של טכניקות אשר בעזרתן מבצעים את ההשחרה. הציפויים מתחלקים אל כל מיני סוגים משל עצמם, כאשר אלו האיכותיים יביאו לתוצאה נהדרת ועבורן תהיה אחריות להכי הרבה זמן. מלבד המראה הנהדר הזה של מכונית עם חלונות כהים, היתרונות הם רבים כאשר כל השחרה היא לפי צרכי הלקוח עם התאמה מלאה לתפקוד ולעלות לפי השיטה שנבחרה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –