הנוף הבלתי מנוצל של זנדסק: רשימה אוצרת של דברים פחות מוכרים

Zendesk מוכרת בדרך כלל ככלי חזק לניהול קשרי לקוחות (CRM) שחולל מהפכה באופן שבו עסקים מתקשרים עם הלקוחות שלהם. עם זאת, מה שלעתים קרובות חומק מתחת לרדאר הם התכונות והפונקציונליות הפחות מוכרות שלו שיכולות להציע יתרונות שאין שני להם במעורבות לקוחות ופעולות שירות. הנה צלילה עמוקה לתוך האלמנטים של Zendesk שכנראה לא ידעת שאתה צריך לשים לב אליהם.

האלמנטים החשובים

תוכן דינמי: יותר מסתם מילת באזז

לוקליזציה: תוכן דינמי אינו רק הוספת שם של לקוח למייל. ניתן להשתמש בו כדי לבצע לוקליזציה אוטומטית של שפה עבור קהלים שונים, ולהבטיח הגעה גלובלית ללא הטרחה של תרגום ידני, כמו גם מערכת לניהול זהויות.

תגובות אוטומטיות: על ידי הגדרת טריגרים ספציפיים, אתה יכול לבצע אוטומציה של הודעות מותאמות אישית מאוד המבוססות על פעילות או התנהגות הלקוח, ולספק חווית שירות מותאמת.

השקפות שיתופיות: עבודה משותפת קלה יותר

רכישת כרטיסים משותפת: Zendesk מאפשרת לצוותים לחלוק תצוגה משותפת של הכרטיס של לקוח, לייעל את התקשורת הפנימית ולהימנע ממאמצים כפולים.

התנגשות סוכן: תכונה זו מאותתת אם סוכן אחר צופה או מגיב לאותו כרטיס, ובכך מונעת ממספר סוכנים לעבוד על אותה בעיה שלא ביודעין.

שיחות שמש: מכרה זהב לא מנוצל

שיחות מאוחדות: תכונה זו משלבת תקשורת בין ערוצים שונים לדיאלוג אחד ומתמשך, המספקת לסוכנים הקשר הוליסטי.

שילוב בוטים: Sunshine Conversations מאפשרים שילוב חלק של בוטים בערוצי תמיכה, ובכך מייעלים משימות שגרתיות ללא התערבות סוכן.

אובייקטים מותאמים אישית: לא שדות הנתונים הרגילים שלך

לכידת נתונים עשירה: מעבר ללכידת מידע סטנדרטי, האובייקטים המותאמים אישית של Zendesk יכולים לאסוף תכונות נתונים ספציפיות ביותר כדי להתאים אישית את האינטראקציות עם הלקוחות בצורה טובה יותר.

גמישות: בניגוד לשדות CRM נוקשים מסורתיים, ניתן להתאים אותם בקלות בהתאם לצרכים העסקיים המתפתחים.

נתיבים: מערכת ניווט לאינטראקציות עם לקוחות

נתיבים מודרכים: תכונה זו מספקת לסוכנים צעדים מוצעים המבוססים על נתונים היסטוריים וניתוחים, ומציעה ניווט מודרך בין המורכבות של בעיות לקוחות.

Zendesk הוא יותר מכלי; זוהי מערכת אקולוגית, צפופה עם תכונות נסתרות שמחכות לחקור. אלמנטים פחות מוכרים אלה לא רק מגדילים את היכולות המוכרות שלו, אלא גם מציעים אפיקים חדשים לחדשנות בפעולות שירות לקוחות. בין אם אתה כבר מוטמע ביקום של זנדסק או שוקל אימוץ, ההיבטים מתחת לרדאר ראויים לתשומת לבך הנלהבת. יכול מאוד להיות שהם המבדילים שמעלים את שירות הלקוחות שלך מטוב לחסר תקדים.

היכנסו לפרטים אודות פתרונות ענן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חרמש אופטימלי?
חרמש הוא אחד מכלי הגינון החיוניים אצל גננים מקצועיים. הוא מאפשר קיצוץ מהיר ויעיל של עשבייה שהתפתחה...
קרא עוד »
יול 18, 2021
שלילת רישיון נהיגה – איך יוצאים מזה?
רישיון נהיגה, בעבור אנשים רבים, הוא העצמאות המאפשרת להם להגיע לאן שרק ירצו ובהתאם לזמנים שלהם. כאשר...
קרא עוד »
יונ 24, 2020
"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: מבחן הנסיעה
דמיינו את התרחיש הבא: נהג נוהג במכוניתו בכביש חשוך. תנאי הדרך מכבידים ומקשים על הנהיגה – כביש מפותל,...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022