איך לבחור חרמש אופטימלי?

חרמש הוא אחד מכלי הגינון החיוניים אצל גננים מקצועיים. הוא מאפשר קיצוץ מהיר ויעיל של עשבייה שהתפתחה בצורה נרחבת על הקרקע ומאפשר לעבד את האדמה מחדש, בקלות רבה יותר. אז נשאר רק לשאול – איך בוחרים חרמש מתאים?

 

חרמש חשמלי או חרמש בנזין?

החלוקה העיקרית בין סוגי חרמשים שונים היא בין חרמש חשמלי לבין חרמש הפועל על בנזין. יש גם חרמש משולב, או חרמש נטען, אבל ההבדלים העיקריים נובעים מהכוח של המנוע.

 

חרמש בנזין

נחשב עמיד, חזק ומקצועי יותר. מתאים לבעלי מקצוע אשר משתמשים בחרמש באופן אינטנסיבי, אך יש לתחזק ולשמור על ניקיון מערכת ההנעה של חרמש בנזין, כדי להבטיח עמידות שלו לטווח ארוך. במקרה כזה, חרמש בנזין איכותי יכול לשרת אתכם היטב שנים ארוכות.

 

חרמש חשמלי

מחירים של חרמש חשמלי לרוב נמוכים יותר ממחיר חרמש בנזים. המנוע שלו שקט יותר וקל יותר להפעיל אותו, אבל הוא לרוב נחשב חלש לעומת חרמש בנזין ואף מחזיק מעמד פחות זמן.

משום כך, חרמש חשמלי בדרך כלל מתאים יותר למשתמשים ביתים, אם כי יש גם חרמשים חשמליים מתאימים למשתמשים קצת יותר מקצועיים – הכל בהתאם לרמת האינטנסיביות והתדירות של השימוש.

 

חרמש חשמלי נטען

היתרון העיקרי של חרמש חשמלי נטען הוא באפשרות להשתמש בו ללא כבל חשמל, כלומר, ללא הגבלת מרחק מנקודת החשמל. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי חרמש נטען יקר יותר מחרמש חשמלי רגיל ומצד שני, הוא דווקא חלש יותר.

 

לסיכום, חרמש הוא כלי עבודה בסיס לכל גנן, אבל בחירה של חרמש מתאים עשויה להיות קצת מבלבלת למי שלא מכיר ומנוסה. אם אתם רוצים סיוע מקצועי בבחירת חרמש מתאים, צרו איתנו קשר עם ויליג'ר לעזור!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת רכבים
חברות השכרת רכב כמו רנטה מחפשות תמיד רעיונות ודרכים חדשות למשוך לקוחות. הם צריכים להקדים את המתחרים...
קרא עוד »
נוב 03, 2022
פיצויים לדור שני של ניצולי שואה
פיצוי לבני הדור השני של ניצולי השואה יכול להיות תהליך מורכב ורב פנים, שכן הוא עשוי להשתנות בהתאם...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
חוטים נסתרים: חשיפת ההיבטים הפחות מוכרים של בגדי רוכבי אופניים
רכיבה על אופניים היא ספורט המשלב בין אדם, מכונה וסביבה. בעוד שמפרטי אופניים ומשטרי אימון לוקחים לעתים...
קרא עוד »
אוק 09, 2023