למה כדאי שיהיה לכם טלפון של מוסך נייד בשלוף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל מי שנוהג ברכב מכיר מן הסתם את הסיטואציה המלחיצה אשר בה מחליט הרכב להיתקע, לעשות קונצים, לסרב להתניע ועוד בעיות שונות מהסוג הזה. ברור שבכל פעם שדבר כזה קורה, זה מעצבן, זה מלחיץ ותוקע אותנו מכל הבחינות. אך יש מקרים אשר בהם אנחנו ממש מרגישים חסרי אונים כשאנחנו לא באמת יודעים מה נוכל לעשות על מנת להיחלץ מהבעיה שנוצרה.

בדיוק למקרים מן הסוג הזה חשוב שכל נהג ישמור ברשימה של אנשי הקשר שלו, מספר טלפון של מוסך נייד לרכב amifix.

למה כדאי שיהיה לכם טלפון של מוסך נייד בשלוף?

כאשר יש לנו מספר טלפון של מוסך נייד, הוא שמור אצלנו במקום ברור ונגיש, אנחנו יכולים להיות הרבה יותר רגועים גם אם יקרה חלילה משהו בזמנים לגמרי בלתי צפויים, או במקומות ממש לא מצופים.

באופן כזה אנחנו יכולים לפנות אל אותו מוסך נייד ותוך זמן קצר לקבל את השירות הרצוי.

מי יהיה המוסך הנייד שנבחר לנו?

אבל לפני שאנחנו מחליטים מהו המוסך הנייד שיהיה ראוי להישמר אצלנו למקרים של SOS כמו עמיפיקס למשל, אנחנו חייבים לברר ולבדוק מה מציע לנו אותו מוסך.

  • האם מדובר בצוות מקצועי ומיומן, בצוות שמכיר היטב את העבודה ומודע לכל התקלות השונות אשר עשויות להתעורר בכלי הרכב השונים?
  • האם הצוות הינו צוות אמין ומיומן? כלומר הבטחה שלהם תהיה הבטחה ומילה שלהם תהיה מילה? כאשר הם מבטיחים הגעה ותוך חצי שעה, לא יהיה עלינו להמתין דקה מעבר לשלושים הדקות המובטחות?
  • האם כאשר הם מטפלים במכונית שלנו, אנחנו יכולים להיות רגועים כי הם עושים את הטוב ביותר והמכונית תקבל את הטיפול הכי נכון והכי אמין?

יש מוסך נייד – אין לחץ

כאשר יש לכם כתובת ברורה אליה אתם יכולים לפנות בכל מקרה, אתם בהחלט יכולים להישאר רגועים בכל מקרה של תקלה. כי אתם יודעים שיש לכם את הכתובת שאכן תבטיח את הטיפול הכי מקצועי והכי נכון ואתם לא תישארו תקועים.

אז קדימה, התחילו לברר – על כל צרה שלא תבוא…

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –