"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: מבחן הנסיעה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

דמיינו את התרחיש הבא: נהג נוהג במכוניתו בכביש חשוך. תנאי הדרך מכבידים ומקשים על הנהיגה – כביש מפותל, גשם שוטף וברד לפרקים. זוהי סיטואציה שיכולה להחוות כמלחיצה גם עבור הנהג המנוסה ביותר. כדי להצליח לעבור נסיעה כזאת בשלום, כדאי שמעבר לשמירה על החוק ועל כללי הנהיגה הנכונה, תנאי הדרך שניתן לשלוט בהם יהיו כמה שיותר אופטימליים. ומהם אותם תנאים? איכות הכביש, התאורה, השילוט וסימון הנתיבים. כביש שנתיביו דהויים הוא כביש בו הנהג מתקשה לחוש בו ביטחון ותחושת התמצאות בכביש, דבר שיכול להוביל לתוצאות קשות.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": מקצועיות, בטיחות, מצוינות

בכל שנה מתרחשות בישראל אלפי תאונות דרכים בדרגות חומרה שונות שתקינותו של הכביש היוותה חלק משמעותי בעד כמה קשות היו תוצאות התאונה. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. החברה, המספקת אמצעי בטיחות לפיתוח התחבורה בישראל ומעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום זה, נבחרת כבר 30 שנה לקחת חלק בכמה מהפרויקטים המשמעותיים בעולם פיתוח תשתיות התחבורה בישראל וזאת בזכות ערכיה המקצועיים: אי התפשרות על בטיחות, שירות מקצועי ואישי לכל לקוח ולקוח ושאיפה למצוינות. החברה מבטיחה ללקוחותיה שימוש בחומרים ובמכונות המתקדמות ביותר שמבטיחות את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן.

כך, למשל, כאשר מספקת החברה ללקוחותיה שירות סימון כבישים, היא מתחייבת בפניהם לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר, בלי לחסוך על בטיחות ולהשתמש רק בצבעים המתקדמים והמתאימים ביותר לכביש, כך שיחזיקו מעמד זמן רב בתנאים שונים ומגוונים ולא ייפגעו בשל מזג האוויר, עומס המכוניות ועוד.

השירותים שמציעה ללקוחותיה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

החברה, שמשרדיה ממוקמים באזור מחלף הכפר הירוק שבין רמת השרון לתל אביב, מספקת ללקוחותיה שירותים כגון סימון כבישים, סימון חניות וחניונים, צביעת חניונים, צביעת וסימון מגרשי ספורט ועוד. בנוסף, מציעה החברה ציוד בטיחות לפיתוח כבישים כמו אבני בלימה, אורות מהבהבים, שילוט קבוע וזמני ועוד.

את כל השירותים מעניקה החברה ללקוחותיה, למגדול ועד קטן, במקצועיות, בדייקנות ובהקפדה על בטיחות מרבית.

לסיכום: לא בכדי עשתה לה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי שם בתחום הבטיחות בתעבורה. הערכים המקצועיים שהנחיל ומנחיל גם כיום שרעבי לעובדיו הם אלה שמיקמו אותה כבחירה הראשונה של החברות המובילות בתחום שיפור ופיתוח תשתיות התחבורה בישראל.

אילן שרעבי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופניים חשמליים 48v

אופניים חשמליים 48V הופכים פופולריים יותר וכיום הם מחזה נפוץ ברחבי העולם. לאופניים הללו יש שני יתרונות על פני מקביליהם החד-פאזיים –