"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: מבחן הנסיעה

דמיינו את התרחיש הבא: נהג נוהג במכוניתו בכביש חשוך. תנאי הדרך מכבידים ומקשים על הנהיגה – כביש מפותל, גשם שוטף וברד לפרקים. זוהי סיטואציה שיכולה להחוות כמלחיצה גם עבור הנהג המנוסה ביותר. כדי להצליח לעבור נסיעה כזאת בשלום, כדאי שמעבר לשמירה על החוק ועל כללי הנהיגה הנכונה, תנאי הדרך שניתן לשלוט בהם יהיו כמה שיותר אופטימליים. ומהם אותם תנאים? איכות הכביש, התאורה, השילוט וסימון הנתיבים. כביש שנתיביו דהויים הוא כביש בו הנהג מתקשה לחוש בו ביטחון ותחושת התמצאות בכביש, דבר שיכול להוביל לתוצאות קשות.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": מקצועיות, בטיחות, מצוינות

בכל שנה מתרחשות בישראל אלפי תאונות דרכים בדרגות חומרה שונות שתקינותו של הכביש היוותה חלק משמעותי בעד כמה קשות היו תוצאות התאונה. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. החברה, המספקת אמצעי בטיחות לפיתוח התחבורה בישראל ומעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום זה, נבחרת כבר 30 שנה לקחת חלק בכמה מהפרויקטים המשמעותיים בעולם פיתוח תשתיות התחבורה בישראל וזאת בזכות ערכיה המקצועיים: אי התפשרות על בטיחות, שירות מקצועי ואישי לכל לקוח ולקוח ושאיפה למצוינות. החברה מבטיחה ללקוחותיה שימוש בחומרים ובמכונות המתקדמות ביותר שמבטיחות את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן.

כך, למשל, כאשר מספקת החברה ללקוחותיה שירות סימון כבישים, היא מתחייבת בפניהם לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר, בלי לחסוך על בטיחות ולהשתמש רק בצבעים המתקדמים והמתאימים ביותר לכביש, כך שיחזיקו מעמד זמן רב בתנאים שונים ומגוונים ולא ייפגעו בשל מזג האוויר, עומס המכוניות ועוד.

השירותים שמציעה ללקוחותיה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

החברה, שמשרדיה ממוקמים באזור מחלף הכפר הירוק שבין רמת השרון לתל אביב, מספקת ללקוחותיה שירותים כגון סימון כבישים, סימון חניות וחניונים, צביעת חניונים, צביעת וסימון מגרשי ספורט ועוד. בנוסף, מציעה החברה ציוד בטיחות לפיתוח כבישים כמו אבני בלימה, אורות מהבהבים, שילוט קבוע וזמני ועוד.

את כל השירותים מעניקה החברה ללקוחותיה, למגדול ועד קטן, במקצועיות, בדייקנות ובהקפדה על בטיחות מרבית.

לסיכום: לא בכדי עשתה לה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי שם בתחום הבטיחות בתעבורה. הערכים המקצועיים שהנחיל ומנחיל גם כיום שרעבי לעובדיו הם אלה שמיקמו אותה כבחירה הראשונה של החברות המובילות בתחום שיפור ופיתוח תשתיות התחבורה בישראל.

אילן שרעבי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לצרוך ספירולינה באבקה?
אבקת ספירולינה היא מזון-על עשיר בחומרי תזונה המופק מאצות כחולות-ירוקות המשגשגות בסביבות מים מתוקים...
קרא עוד »
אוג 14, 2023
למה כדאי שיהיה לכם טלפון של מוסך נייד בשלוף
כל מי שנוהג ברכב מכיר מן הסתם את הסיטואציה המלחיצה אשר בה מחליט הרכב להיתקע, לעשות קונצים, לסרב להתניע...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
יועץ בטיחות לבריכה – קבלת היתר לבריכת שחייה
בחירת יועץ בטיחות לבריכה היא צעד מכריע בהבטחת הבטיחות והתאימות של בריכת השחייה שלך. בין אם אתה בעל...
קרא עוד »
ספט 26, 2023