איטום בסנפלינג – מתי נצטרך את זה?

איטום בסנפלינג

בעונת הקיץ אנחנו לא תמיד זוכרים את הצורך באיטום ואת החשיבות של הכנת הבית לקראת החורף. רק לאחר שאנחנו מגלים כי מי הגשמים מחלחלים לנו אל תוך הבית, או אז אנחנו מבינים כי אכן ישנה חשיבות רבה לאיטום הרמטי של הבית מפני רטיבות, גשמים וגם קור.

הבעיה היא שלא תמיד מדובר במלאכה שהיא כל כך פשוטה וכל כך קלה. לא פעם האיטום אמור להתבצע באזורים גבוהים מאוד במבנה, בחלקים שאין אליהם ממש גישה נוחה. האתגר הזה הוליד פתרונות יוצאי דופן.

איטום בסנפלינג – כך אוטמים בגובה

למעשה ישנן שיטות שונות לצורך ביצוע האיטום. אך נדמה כי כל מה שהיה עד כה לא היה ממש יעיל ולא תמיד אפשר היה להגיע לתוצאות טובות. היו (ועדיין יש) כאלה שעושים את זה בעזרת סולם גבוה כאשר הם מטפסים אל עבר האזורים הרצויים הדורשים את הטיפול וכך מתבצעת המלאכה. להגיד שזה טוב? לא ממש.. מדובר בפעילות מסוכנת, מדובר באיטום שלא תמיד יוכל להתבצע בצורה הטובה ביותר ולמעשה התוצאות לא תמיד משביעות רצון.

יש גם את אלו הבוחרים באיטום שנעשה בעזרת מנוף או פיגום, שזה כמובן דורש היערכות גדולה ויקרה, עם מהומה גדולה בכל האזור. ברור כי פעילות שכזו נערכת רק אם אין ברירה אחרת.

אז מה נשאר לנו? סנפלינג עם חברת בסיס לעבודות בגובה

איטום בסנפלינג – איך זה מתבצע?

האיטום בסנפלינג הוא איטום אשר מתבצע בעזרת ציוד המיועד לגלישה. זהו ציוד אשר אליו קושרים את האדם שבא לבצע את המלאכה כאשר משלשלים אותו מגג המבנה אל עבר הנקודות הדורשות את האיטום. המלאכה מתבצעת באופן ממוקד ומדויק ללא יותר מידי מהומות. באופן כזה ניתן גם לשלוט על ביצוע המשימה בצורה הרבה יותר יסודית וגם הרבה יותר טובה.

מי מבצע איטום בסנפלינג?

האיטום בסנפלינג חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר יודעים איך וכיצד לבצע את הדבר בצורה הכי נכונה וטובה וכן אין להם את הרתיעה ואת החשש משהייה בתנאים כאלה של בין שמים וארץ.

לעוד מידע בקרו באתר סנפלינג ישראל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביגוד לעובדים
במקומות עבודה רבים ישנה דרישה לכך שלעובדים יהיה ביגוד ייחודי ויש לכך מספר סיבות. ביגוד לעובדים יכול...
קרא עוד »
אוג 09, 2022
זיווד לרכב – היתרונות לבעלי עסקים
בעלי עסקים, בעלי מקצוע בתחומים שונים, נדרשים לא פעם להשתמש בכלי הרכב שלהם בתור כלי עבודה לכל דבר. אם...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
שומר חניה מתקפל לשמור על החניה שלכם
אם אתם גם מתרגזים כאשר אתם רואים שלאחר יום קשה ומעייף, בו אתם רק רוצים לשבת ולהתרווח בכורסא, אתם מגלים...
קרא עוד »
נוב 25, 2019