כל מה שרציתם לדעת על מערכת lpr

מערכת LPR היא כלי נהדר לאכיפת חניה שעוזרת לצמצם את הזמן המושקע במתן כרטיסים. הן דרך מצוינת לאכיפת חניה לצמצם את הזמן המושקע בהנפקת כרטיסים. זה גם עוזר לוודא שמספר הכרטיסים המונפק הוא סביר והוגן.

מערכת LPR משתמשת במצלמות, חיישנים וטכנולוגיית GPS כדי לזהות מתי מכוניות נכנסות ויוצאות לאזורים ספציפיים. המצלמות מסוגלות לזהות לוחיות רישוי על מנת לזהות כלי רכב בכניסה ויציאה ממקומות חניה. החיישנים יכולים לזהות מתי מכונית עצרה בחלל, וכן אם היא זזה שוב לאחר היציאה. ניתן להשתמש בשני פיסות המידע הללו עם טכנולוגיית GPS כדי לקבוע אם מכונית חונה או לא באזור שבו היא לא הייתה צריכה להיות בשום שלב במהלך משך הזמן שלה.

מערכת ה-LPR שנמצאת בשימוש על ידי משטרת ונקובר למשל, מסוגלת לזהות מכוניות שנכנסות ויוצאות ממקומות חניה כאשר היא סבורה שמכונית חשודה. המידע על לוחית הרישוי מתנהל באמצעות מאגרי מידע של המשטרה, לרבות רשימת מעקב אחר חשודים פוטנציאליים בפלילים ובעל הרכב. אם מכונית נכנסת או יוצאת מהחניון, מערכת ה-LPR מסוגלת לזהות את המכונית ולתעד את שעת הכניסה או היציאה שלה על מנת לעקוב אחר תנועת הרכב.

מערכות אבטחה LPR  משמשות לאיתור כלי רכב, הולכי רגל ואופניים בצמתים. היא משתמשת במצלמה, מכ"ם וחיישנים אחרים כדי לזהות את האובייקט. המערכת משמשת לעתים קרובות כחלופה לרמזורים. רמזורים נתפסים לרוב כדרך הנפוצה ביותר לשליטה בתנועה בצמתים אך הם לא תמיד יעילים. מערכת ה-LPR תוכננה למנוע תאונות כאשר היא מזהה חפץ בצומת ולאחר מכן לשלוט אוטומטית בתנועה בהתאם.

מערכת ה-LPR הותקנה בלמעלה מ-20 מדינות כולל סין, קנדה, אוסטרליה, ברזיל ומקסיקו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ניתן לעשות עם גרוטאות בחניה?
לא מעט אנשים לא יודעים מה לעשות עם הרכב הישן שאינו פעיל עוד בנסיעה על הכביש. במידה וגם אתם התחדשתם...
קרא עוד »
יונ 10, 2020
איך מצבר לרכב עובד?
כל מצבר בסיסי מורכב משישה תאים שכל אחד מהם נקרא תא וולטה. התא יכול לספק 2.3 וולט כאשר הוא מספק את...
קרא עוד »
יול 05, 2021
אלו סוגי מצברים קיימים והאם כולם מתאימים לכם?
לא בהכרח לכל רכב יהיה את המצבר המתאים לו בדיוק, אך כן לכל נפח מנוע ורכב, יהיה הצורך במצבר מיוחד עבורו...
קרא עוד »
נוב 18, 2019