כל מה שרציתם לדעת על מערכת lpr

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מערכת LPR היא כלי נהדר לאכיפת חניה שעוזרת לצמצם את הזמן המושקע במתן כרטיסים. הן דרך מצוינת לאכיפת חניה לצמצם את הזמן המושקע בהנפקת כרטיסים. זה גם עוזר לוודא שמספר הכרטיסים המונפק הוא סביר והוגן.

מערכת LPR משתמשת במצלמות, חיישנים וטכנולוגיית GPS כדי לזהות מתי מכוניות נכנסות ויוצאות לאזורים ספציפיים. המצלמות מסוגלות לזהות לוחיות רישוי על מנת לזהות כלי רכב בכניסה ויציאה ממקומות חניה. החיישנים יכולים לזהות מתי מכונית עצרה בחלל, וכן אם היא זזה שוב לאחר היציאה. ניתן להשתמש בשני פיסות המידע הללו עם טכנולוגיית GPS כדי לקבוע אם מכונית חונה או לא באזור שבו היא לא הייתה צריכה להיות בשום שלב במהלך משך הזמן שלה.

מערכת ה-LPR שנמצאת בשימוש על ידי משטרת ונקובר למשל, מסוגלת לזהות מכוניות שנכנסות ויוצאות ממקומות חניה כאשר היא סבורה שמכונית חשודה. המידע על לוחית הרישוי מתנהל באמצעות מאגרי מידע של המשטרה, לרבות רשימת מעקב אחר חשודים פוטנציאליים בפלילים ובעל הרכב. אם מכונית נכנסת או יוצאת מהחניון, מערכת ה-LPR מסוגלת לזהות את המכונית ולתעד את שעת הכניסה או היציאה שלה על מנת לעקוב אחר תנועת הרכב.

מערכות אבטחה LPR  משמשות לאיתור כלי רכב, הולכי רגל ואופניים בצמתים. היא משתמשת במצלמה, מכ"ם וחיישנים אחרים כדי לזהות את האובייקט. המערכת משמשת לעתים קרובות כחלופה לרמזורים. רמזורים נתפסים לרוב כדרך הנפוצה ביותר לשליטה בתנועה בצמתים אך הם לא תמיד יעילים. מערכת ה-LPR תוכננה למנוע תאונות כאשר היא מזהה חפץ בצומת ולאחר מכן לשלוט אוטומטית בתנועה בהתאם.

מערכת ה-LPR הותקנה בלמעלה מ-20 מדינות כולל סין, קנדה, אוסטרליה, ברזיל ומקסיקו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ביגוד לעובדים

במקומות עבודה רבים ישנה דרישה לכך שלעובדים יהיה ביגוד ייחודי ויש לכך מספר סיבות. ביגוד לעובדים יכול לבוא לידי ביטוי בביגוד אחיד